Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: kamizelka odblaskowa  (Przeczytany 1670 razy)

kamizelka odblaskowa
« dnia: Lipiec 24, 2014, 21:40:35 »

Zapewne większość z was przestrzega Bhp i używa w pracy (może nie na drzewach) kamizelek odblaskowych tam gdzie jest to wymagane. A jeśli tak jest to może by zrobić kamizelki z nadrukiem kojarzącym nasze forum??? koszt myślę że nie duży trzeba by było tylko popracować nad nadrukiem zebrać zamówienia kto był by chętny i do roboty. co wy na to
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Beny

• ISA certified
Odp: kamizelka odblaskowa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2014, 00:12:45 »

Idea mi sie podoba :) Na forum knives.pl maja noze forumowe np. Wspieram projekt choc mysle ze koszulki powinny byc tez wziete pod uwage. Na prywatnych posesjach nikt raczej nie zaklada HV, ja niestety czesto musze ale nie przepadam jakos za tym.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2014, 21:10:07 »

Faktycznie masz rację koszulka jeszxze lepszy pomysł jednak cena pewnie wyższa chociaż ja się pisze na forumowa koszulkę z nadrukiem. Teraz pytanie kto to ogarnie trzeba zrobić logo i puścić koszulki do drukarni. Jest ktoś chętny?  Co na to moderatorzy.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2014, 23:07:23 »

Ja na pewno nie. Za miesiąc wyjeżdżam i muszę do tego czasu ogarnąć mnóstwo spraw.
Tak na marginesie, to najpierw musiałby być iluśtam zdeklarowanych chętnych, żeby sprawę ogarnąć cenowo. Nie ma też logo/znaku graficznego. 
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2014, 23:12:57 »

napewnoo wielu z was posiada multum koszulek z różnymi fajnymi logo z zawodów, nie wiem czy takowe na forum kiedyś były. jeśli byliby chętni mogę zadeklarować samo wykonanie zakup i dystrybucje koszulek, jednak potrzebna lista chętnych  i wspólnie opracowane logo co wy na to

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2014, 02:56:17 »

Obawiam sie ze najpierw trzeba by ogarnac projekt aby kazdy wiedzial na co sie pisze. Trzeba by ogarnac kilka propozycji, czy pomyslow czy juz zwizualizowanych projektow. Ja niestety nie jestem biegly w grafice komputerowej
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:09:50 »

Kto pomoże?  Wiadomo każdy ma mało czasu ale wspólnie po troszku da się ogarnąć. Aktualnie szukam kogoś kto umie dobrze rysować  żeby zrobił kilka rysunków. Jeśli ktoś z was także potrafi to czemu nie spróbować.

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:16:26 »

ja pierdo.............

ale problemy

w forum ,, pilarzy '' od dawna są koszulki forumowe i wielu je posiada , - ja też

po każdym spotkaniu [ a sa organizowane od 3 lat ]

koszty to z 20 zł [ może ]

a tu jak zwykle - ,, Polskie piekiełko ''

jaki macie problem ?

mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:43:50 »

Nie pierdol Piotr tylko pomyśl jak mogłaby wyglądać a nie daje dwie dychy i mi dajcie gotowa.

piotr880

« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:51:56 »

Żenada

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2014, 22:09:50 »

Ktoś jeszcze uważa że to żenada? Liczą się głosy nawet tych co mają pomysł gdzieś.?? Piotrze na forum pilarzy były koszulki bo ktoś chciał je zrobić. Same się nie zrobia. Dlaczego tak krytykujesz. Nie rozumiem. Nie chcesz uczestniczyć powiedz ze nie chcesz i zakończ temat.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2014, 22:13:17 wysłana przez grimper »

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2014, 23:20:34 »

Pomysł mam który wydaje mi się całkiem zabawny, gorzej może być z przelaniem go na grafikę. @Gimper mogę ci podesłać na prv. Niespodziewam się niestety na tym forum zbyt wielu specjalistów komputerowych do ogarniecia projektu. Piotrze, mógłbyś nie marudzić, miło że ktoś propozycję rzucił, każdy pomysł wymaga drogi do jego osiągniecia, nie ma nic jak się nic nie robi. Chiałbyć dostać paczkę niespodziankę z gotowym t-shirtem zapewne? Na wczoraj?  ;)

piotr880

« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 27, 2014, 06:04:53 »

wiecie co myślę o koszulce , kubku itp  :)

nie przywiązuję zbyt dużej uwagi na takie gadżety

o- co innego gdyby to był komplet ,,spandeksów '' , co nie Adamie ?

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2014, 10:40:09 »

bardzo chętnie przyjmę na priva każdą propozycje lub pomysł. zainteresowałem już jedną osobę (szwagra) jest fotografem i zajmuje się obróbką komputerową zdjęć. podsunął mi że jako grafika główna lub drugoplanowa mogłoby być zdjęcie obrobione w formie szkicu. w każdym bądź razie napewno pomoże. fajnie byłoby gdyby forum miało swój rozpoznawalny znak który widniałby zarówno na koszulkach jak i w nagłówku strony. póki co ciężko znaleźć mi kreatywną osobą z umiejętnością przelania myśli na papier w formie rysunku. a co do kubków czapek itd... wiesz piotrze jeśli lepiej ci siępracuje we flanelowej koszuli w krate albo podkoszulce z napisem tesco to twój wybór. dziwi mnie twoje podejscie jesteś jedną z osób która przekazuje dużo informacji na forum.
ja moge stworzyc kilka grafik i dac wam do oceny ale szybciej i trafniej bedzie jak razem to stworzymy.

piotr880

« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 27, 2014, 13:08:19 »

wiesz piotrze jeśli lepiej ci siępracuje we flanelowej koszuli w krate albo podkoszulce z napisem tesco to twój wybór. dziwi mnie twoje podejscie jesteś jedną z osób która przekazuje dużo informacji na forum.

właśnie INFORMACJE

A nie duperele

poza tym pracuję w ubraniach przeznaczonych do pracy pilarkami , obuwie również

a co do koszuli flanelowej to nie jest ona taka zła jak niektórzy myślą
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2014, 13:12:25 wysłana przez piotr880 »

na wszystko jest czas

Pabianice

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45