Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: spiderjack-lockjack-zigzag  (Przeczytany 1802 razy)

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Odp: spiderjack-lockjack-zigzag
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 19, 2015, 20:50:07 »

pewnie  że lepiej żebym się nie przekonał na sobie

ale kilka przypadków nie oznacza całej produkcji do wycofania

a czytać czy też szukać w necie potrafię i znam opisy defektów pierwszej generacji jak i drugiej
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2015, 02:38:49 »

od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem zig-zaga (popatrzylem na moja kolekcje zdartych prusow i powiedzialem sobie "dosc tego") jak juz sobie troche pochodze, to napisze co o tym mysle. jestem calkowicie DRT, wiec powinien mi pasowac, zobaczymy. kupilem do niego line Samsona "vortex" hot, tez zobaczymy (chociaz "na dotyk" to milosc od pierwszego wejrzenia  ;D )

sod

« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 09, 2016, 09:53:35 »

"jak juz sobie troche pochodze, to napisze co o tym mysle"
Cały czas wielu czeka, co o tym Adamie myślisz... Próbowałem gościnnie ZIG-ZAG'a, ale jakoś wydawał mi się zbyt delikatnej konstrukcji i dlatego nie wzbudzał zaufania- ale to czysto subiektywna moja opinia...

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 09, 2016, 13:26:32 »

Raz się wspinałem na zig zaku, chyba za mało by móc polubić. Każdy kto ma chwali bardzo i mówi że warto było kupić ale nie wiem czy to jest miarodajne. Na brytyjskim Arbtalk pojwaiały się zdjęcia zepsutych zigzaków, jakoby przy normalnym urzytkowaniu. Ponoć wady dotyczą pierwszej wersji -na oko obie wyglądają tak samo więc chyba tylko po numerach seryjnych idzie je poznać.

« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2016, 23:09:53 »

Adam, pochodziłeś prawie rok. Jakie wrażenia ?

paweł elagage

• Praca na drzewach to.......... magia .....
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 13, 2016, 14:39:27 »

Chodzę na nim trzeci rok i super sprawa. I przy ściąganiu liny z drzewa niezawodny i poręczny.
Od 2009 wysoko wśród gałęzi ........
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 13, 2016, 23:08:48 »

Adam, pochodziłeś prawie rok. Jakie wrażenia ?
Znakomity, jezeli trzeba wejsc prosto do gory ( o ile ma sie pantin (albo innego kostkowca) i ascender (po polsku bodajze malpa)). Do chodzenia po konarach moze byc, do "hip thrust" w ogole sie nie nadaje. Mam duzo duzych debow, wiec uzywam czesto, ale na malych (mniejszych) dalej uzywam "split tail", czyli prusa. Dla dziadka, ktory musi wejsc pionowo jest znakomity.

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2016, 19:19:46 »

Poza mną raczej nikt ti nie zna pojęcia "hip thrust" a sam nie wiem jak to sensownie przetłumaczyć.
 "split tail" to nie prus, mam nadzieję ża masz na myśli poczciwego prusika bo split tail nadaje się tylko na okładki broszurek ISA
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 14, 2016, 23:01:53 »

"hip thrust" w górę biodra ? Technika stara jak świat odciążająca podciąganego prusa poprzez "wyrzut" bioder w górę. Czy o to Beny masz na myśli ?

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 16, 2016, 08:20:53 »

O proszę. Sądziłem że termin zaginął w czasach pantinów, haasów croli i innych srt zabawek.
Technika tylko na krótkie podejscia
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 16, 2016, 21:57:09 »

...e tam, można i na długie tylko później ręce są takie jakby po kostki ;D
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 19, 2016, 23:25:49 »

Poza mną raczej nikt ti nie zna pojęcia "hip thrust" a sam nie wiem jak to sensownie przetłumaczyć.
 "split tail" to nie prus, mam nadzieję ża masz na myśli poczciwego prusika bo split tail nadaje się tylko na okładki broszurek ISA
masz racje.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 19, 2016, 23:33:38 »

zapomnialem dodac, ze warto sie przymusic jak jest okazja i zalozyc ochraniacz liny, wtedy podejscie na zig-zagu to naprawde przyjemnosc.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45