Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Sadzenie drzew na terenach zurbanizowanych  (Przeczytany 2862 razy)

avantgarden

• Gość
Sadzenie drzew na terenach zurbanizowanych
« dnia: Styczeń 16, 2010, 13:07:18 »

http://http://www.gcl.com.pl/?page=greenleaf_subsite - GREENLEAF ARBORSYSTEM - nowe rozwiązanie dla  sadzenia drzew na terenach zurbanizowanych

http://http://www.gcl.com.pl/?page=Citysoil – substrat do nasadzeń drzew przy nawierzchniach utwardzonych
Zgłoś do moderatora   Zapisane

SMUGA

• Ochrona Zadrzewień Krajobrazu Kulturowego.
  • Wojtek Misior, Warszawa / Mazowsze
    • BARIBAL
Re: Sadzenie drzew na terenach zurbanizowanych
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2010, 21:31:18 »

Witam, Was...

Przez 1,5 roku pracowałem w firmie GCL i jak będziecie potrzebowali więcej wiedzy na temat oferowanych przez nią rozwiązań, to służę pomocą.
Niektóre z tych patentów (podłoże do nasadzeń drzew przy drogach, systemy antykompresyjne, ekrany i moduły przeciwkorzeniowe, systemy mocowania bryły) są naprawdę ciekawe i ulatwiające pracę.

pozdr./ Wojtek Misior, Warszawa
pozdr./ Wojtek Misior

Odp: Sadzenie drzew na terenach zurbanizowanych
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2013, 20:30:33 »

warto obejrzec - wynik dziesiatkow lat doswiadczen.

Silva Cell installation time lapse video

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2013, 16:21:52 »

Drogi Adamie  ;) , z chęcią bym obejrzał wszystkie czynności/zabiegi dotyczące przygotowania i nasadzenia drzew = ale się nie da

możesz coś w normalnym tempie wrzucić ?
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2013, 20:42:58 »

postaram sie, wlasnie wrocilem z konferencji ISA (w tym roku byla w Toronto) - nic specjalnie nowego, Petzl jakos tego zigzaga nie pokazywal  :D  byl swietny rebak produkcji kanadyjskiej, sporo zwyzek, rewelacyjny system zakladania wiazan linowych (przewiertowe, lina stalowa, sorry Lobo, tu jest Ameryka dzika  8) gaci SIP nie bylo (byla Husqvarna - 108 za gacie), sporo starych, siwych dziadow (co mnie niezwykle pocieszylo) oraz napalonych mlodzianow obwieszonych swiecidelkami tak, jakby Boze Narodzenie przyszlo w tym roku wczesniej (mlodziency obwieszeni nowiutkim sprzetem sa zreszta czescia folkloru wszystkich takich "trade-show" w naszej branzy). Gosciowi ze Stihla powidzialem, ze mam szelki Husqvarny (niezgodnie z prawda, szelki tez mam Stihla) ale niech sie bardziej stara, nie ma to, jak komus podkrecic cisnienie. Klient do mnie zadzwonil na srodku przejscia, wiec wygladalem jak VIP...odnowilem czlonkostwo TCIA (dla biznesow).
Jakis goscio cos tlumaczyl o wypadkach w powiazaniu z wczorajszymi zawodami, nie wiem o co chodzilo, sprobuje sprawdzic, ale jak ktos belkoce, ze "szybkosc" nie idzie w parze z "bezpieczenstwem" to przewaznie oznacza, ze bede placil wieksze podatki na kolejnego "demona szybkosci" na wozku inwalidzkim.

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2013, 21:15:13 »

;)

Chwoja

• GG: 7840324
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2013, 22:11:16 »

Heh, ze zdjęć wynika że ta konferencja odbyła się na CN  ;D Widok stamtąd ładny ale knajpa (ta co się w kółko kręci) cholernie droga  ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2013, 22:25:52 »

zalozylem uprzaz i probowalem tam wjechac, ale mnie nie wpuscili nawet do windy.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2014, 18:12:03 »

nowy bruk
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2014, 22:57:25 »

Ludzie polozyli bruk tak, jak mieli na planie. Dobrze, ze nie wycieli tych drzew, ktore rosna nie tam gdzie powinny wedlug planu.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45