Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Ilu osobowe ekipy posiadacie?  (Przeczytany 807 razy)

Ilu osobowe ekipy posiadacie?
« dnia: Sierpień 31, 2014, 12:11:37 »

Jestem ciekaw ile osób pracownikow mają wasze ekipy? czy działalność dwuosobowa ma sens i szanse utrzymać się na rynku? przynajmniej na początku? wiem że zależy ile i jaką robote się bierze ale generalnie patrząc po przetargach niewiele widziałem mniejszych zleceń. chyba że źle  patrze  i się mylę
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Odp: Ilu osobowe ekipy posiadacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2014, 14:24:07 »

Ja działam w ekipie dwuosobowej od dawna,nastawiony jestem głownie na klientów prywatnych-90%,przetargi to tylko 10%,jesli sa większe zlecenia to wspomagam sie kolegami równiez działajacymi dwuosobowo.Czasami potrzebuje wiecej dołowych ,ale rzadko.Na poczatku gdy prywatnych zleceń jest mało to dobrze jest  też współpracować z wiekszą firma.Dużo tez zalezy od  doswiadczenia w pracy,organizacji i umiejetności znajdowania klientów-kazdy ma swoje sposoby.Konkurencja na rynku jest coraz większa i stawki poszły sporo w dół,ale pomimo tego udaje mi sie spokojnie z tego żyć.. :)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2014, 21:47:54 »

ja póki co działam pod liniami w wiekszej firmie, obok siebie mam jeszcze dwie czyli mozna by było robić dla nich jako podwykonawca poki co i szukać roboty na swoją strone, jakoś tak ciężko się przemóc iść na swoje..... a stawki poki co nie są zadowalające pod liniami idzie taka masówka za tak małą kase że sie po prostu nie chce. ktoś z was robił podwykonawczo przy kablach?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2014, 22:29:13 »

Grimper ja tez robie jako podwykonawca dla wiekszej firmy pod liniami od 15lat wiec temat ten znam dobrze.Firma ta płaci mi dobre pieniadze,bo nie było roboty przez te lata której bym dla niej nie zrobił i nigdy nie urwałem zadnego kabla-chociaz nie raz iskrzyło... :),ale wiem ze takich firm w Polsce jest niewiele których szefowie szanuja pracowników i płaca dobre pieniadze za ta paskudna robote przy prądzie.Obecnie coraz wiecej firm robi pod kablami i stawki sa coraz mniejsze bo wygrywa najmniejsza cena,a tym samym  płaca śmieszne pieniądze pracownikom

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45