Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: 13 mistrzostwa Czech we wspinaczce na drzewa 17 sierpnia  (Przeczytany 2312 razy)

Lobo

• Administrator
    • Timber
13 mistrzostwa Czech we wspinaczce na drzewa 17 sierpnia
« dnia: Lipiec 12, 2013, 12:00:24 »

Poniższa informacja jest przetłumaczona przez google
Jeśli kotoś ma ochotę na wyjazd zgłaszać się.

"Panie i panowie,
Pozwól mi zaprosić Państwa do 13 Drzewo Climbing roczna Mistrzostwa, która odbywa się na 17 Sierpień Lito Střleckém wyspa. Wybrana lokalizacja jest gwarancją jakości stromolezecký mistrzostwa. Oprócz pięknych drzew nie jest poparte restauracji obozu oraz amfiteatr latem.
Orientacyjny harmonogram:
Czwartek, 15. 8-sza Przygotowanie drzew i siedliska (sędziowie, wolontariusze)
Piątek, 16. 8-sza Przygotowanie drzewostanu , zabudowa, rejestracja zawodników i sędziów urządzeń sterujących, wolontariuszy, wystawców, konkurentów)
Sobota, 17. 8-sza Drzewo Wspinaczka Championship - dyscyplina Walki eliminacyjne, final, ceremonia, koncert (sędziowie, wolontariusze, wystawcy, sportowców, zawodowych i opinii publicznej)   

Informacje dla zawodników

NEWS:
ITCC zgodnie z zasadami, każdy zawodnik musi być członkiem ISA . Informacje na temat członkostwa w ISA można znaleźć  tutaj.
Od tego roku jest wprowadzenie jednolitego wpisowego 500 CZK.
Dla uczestników konferencji drzewa dla życia - dla życia. DRZEWO XII , opłata jest bezpłatna."
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Odp: 13 mistrzostwa Czech we wspinaczce na drzewa 17 sierpnia
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2013, 16:06:06 »

Ja w Czechach jestem na pewno - i podobno jeszcze jeden z kolegów poznanych podczas MP. - trzeba słać  jakieś formularze do Czechów  ?

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2013, 16:11:16 »

Zbierajcie się, wyślemy jednego zbiorczego maila, chyba że wolicie każdy z osobna ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2013, 16:17:18 »

Tak więc na razie - ja + 1  - daj znać do kiedy trzeba się konkretnie określić - to podeślę dane - może jeszcze ktoś w międzyczasie wpadnie....

Wir

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2013, 21:04:57 »

a gdzie to? lokalizacja?
DREVO
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2013, 11:14:57 »

http://www.itcc-isa.com/events/calendar/calendar.aspx?ID=1318 

Lokalizacja - Litoměřice, Czech Republic -  w sumie można powiedzieć że niedaleko od Pragi...

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2013, 12:21:32 »

Ok byliśmy na miejscu. Skromniejszą ekipą niżby mogło się to wydawać na początku. Jak zwykle zostaliśmy gorąco przywitani przez Czechów.
2 osoby z Polski pomagały przy organizacji 3 osoby startowały a reszta uczyła Czechów jak dopingować zawodników ;).
Miejsce fajnie przygotowane z małym tymczasowym kempingiem w parku. Jeśli chodzi o drzewa to było to najgorsze miejsce w jakim byłem w Czechach na zawodach. Same konkurencje dziwnie ułożone, jak gdyby zajmował się tym zupełnie ktoś inny niż przez ostatnie lata. Ale miało to swój urok.
Zawodnicy byli poddawani próbie już od przyjazdu na miejsce, jeśli byłeś dzień wcześniej jak my to musiałeś przetrwać atakowany przez komary, pobliską impreze weselną, oraz pociągi. Po przetrwaniu nocy można było podejść do poszczególnych konkurencji.
Sama organizacja szła bezproblemowo i bardzo szybko.
Finał został rozegrany na chyba najwyższym drzewie w parku, liny 60 m ledwo starczały po wrzucie w dolną partię korony.
Jak co roku Czesi wyrobili się z eliminacjami oraz finałem w jeden dzień.
W zawodach startowało 17 zawodników
Mistrzem Czech zostało Tomasz Franikowski (Gratulacje Lary ;)   
Reszta startujących uplasowała się na 10 (Marcin tupalski) i 11 (Marcin Anczakowski) miejscu
Podziękowania należą się Maćkowi Motasowi oraz Pawłowi Gromkowi za pomoc w "rescue" i ułożenie mastersa (oni nie wybierali drzewa)
To chyba tyle, jak będę miał chwilkę to załączę linka do jakiejś galerii
Pozdro
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:48:29 »

ho ho, jakiego gatunku bylo to drzewo, na ktorym "liny 60m ledwo starczaly"? pytam z ciekawosci a nie ze zlosliwosci.

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 21, 2013, 07:15:58 »

Jesion ;)

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:28:25 »

mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 20:35:01 wysłana przez retro »

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 21, 2013, 20:41:42 »

tak tylko gdzie napisane że ,, na pół ''

mnie się czepiają i więc i ja w te świstaki nie bardzo wierzę

a co z tym preferowaniem lin 35 m ?

i to są zawody a nie popierdółki ,, harcerzy '' !

tak powinno być = z ,, życia wzięte '' a nie być

zaraz będzie wpis - zapisz się i wystartuj - co to to nie ,

są , chcą , niech się ,, bawią '' ja dziękuję
wystarczy mi swoje co robię
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 20:45:13 wysłana przez piotr880 »
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 21, 2013, 21:43:41 »

jesion nie darmo nazywa sie "excelsior" i byl swietym drzewem Wikingow...najwyzsze jesiony w Polsce maja ok. 45m, ten czeski to prawdziwy gigant. Nie mam zdania, swego czasu spojrzalem w Cieszynie (Czeskim) na jakies dziadowskie wiazy z tabliczkami "pomnik przyrody", troche sie posmialem, ale przy blizszych ogledzinach okazalo sie, ze to byly leszczyny tureckie..."nie wierz gebie, poloz na zebie" jak mawiali starozytni. Jednak 30m do pierwszych galezi to troche sporo.
na obrazku bylo raptem 25...  ;)   

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2013, 22:04:59 »

Chciałem Coś do piotra napisać ale szkoda mi słów... ręce opadają
Wiecie jak jest może drzewo imponujące ale nie chodzi o to aby problemem w finale był wrzut. Zawodnik powinien pokazać pracę płynność ruchów, plan. I to wszystko powinno być jak najbardziej widoczne dla obserwatorów na dole (publiczności, sędziów).

« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2013, 22:30:28 »

w finale zawsze jest wrzut, napiecie powinno rosnac az do szczesliwego zakonczenia, co to jest za rozrywka bez "wrzuta"? zombie jeszcze probuje ugryzc laske, gangster ostatnim ruchem siega po rewolwer itd.- w finale musi byc jakis "wrzut". bez wrzuta to jest "francuskie kino", czarno-biale z napisami, wszyscy aktorzy sa brzydcy jak kupa i za duzo gadaja a do tego film konczy sie smiercia glownego bohatera. Wrzut musi byc!
Niech zyje Wrzut!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45