Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Połączone Zdarzenia

• MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013: Lipiec 06, 2013

Autor Wątek: MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013  (Przeczytany 5618 razy)

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Odp: MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:04:22 »

szkoda nawet czasu żeby to otwierać, zainteresowani to brali udział w tej farsie - reszta to ciekawscy

ja jadę jak zawsze ,, po bandzie '' ale to MOŻE  będzie IMPULS dla przyszłych starań
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:07:53 »

Mam nadzieję że nie będzie Cię w przyszłym roku...
Następne posty nic nie wnoszące do dyskusji (Twoje zwłaszcza) będą kasowane.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:24:18 »

no i coraz niższy poziom widzę na tym forum...  smutne to....
a foto ciekawe. pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 18:28:58 wysłana przez marcin1 »

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:40:26 »

@
i ja mam nadzieję że ta frakcja będzie /pójdzie w niepamięć

pisałem o wiele więcej

w skrócie

dziękuję ale nie nie odpiszę = dziękuję za Towarzystwo Wzajemnej Asekuracji po raz kolejny

dla tych , którzy zdążą  to przeczytać wpiszę - to jest motto co niektórych  frakcji federacji arborystów polskich
wolałbym uniknąć tego  typu wpisów lecz czemu około 75 osób w CAŁEJ POLSCE  MA NARZUCAĆ SWOJE ZDANIE POZOSTAŁYCH TYSIĄCOM

?

w przyszłym roku  ????????????;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

jeśli się naraziłem - proszę o dobre umotywowanie mojego wykluczenia

@Marcinie - to nie moja wina

niedługo będzie gorzej bo ja za wielę piszę
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 19:26:31 wysłana przez piotr880 »
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:13:13 »

tak sobie przeczytalem wszystkie 3 strony i nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tymi lezakami i piwem, lezak jest na zdjeciu, a piwo jest  "constans", jak stala grawitacji albo liczba pi (korelacje pomiedzy spozyciem piwa,  miejscami, gdzie wzmozona grawitacja obala konsumenta oraz gwaltowna potrzeba pi u wyzej wymienionego wymagaja dalszych badan empirycznych).
Zawody sa bardzo potrzebne, to jest takie "ostrze" (cutting edge) jezeli chodzi o umiejetnosci, kondycje i sprzet w naszym zawodzie. Zawsze warto popatrzec i czegos ciekawego sie nauczyc. "Zauroczenie" szybkoscia, kondycja i sprzetem zawodnikow moze skutkowac bardzo powaznym rozczarowaniem  w "realu" - na przyklad spotkaniem starego dziada w okularach, ktory wymaga jakosci, bezpieczenstwa i efektywnosci - a nie blyskotek, gaci za 300dolarow i "ego", ktore nie pozwala pomoc dolowym w porzadkowaniu miejsca pracy . Jak dlugo traktuje sie zawody tak, jak np. wyscig F1, wszystko jest w porzadku, jak ktos chce wyjechac na ulice i jezdzic jak Vettel, skonczy jak ten zajac, co sie uczyl latac od bociana (niezle przyp...)
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 10, 2013, 21:27:23 »

szkoda nawet czasu żeby to otwierać, zainteresowani to brali udział w tej farsie - reszta to ciekawscy

...
i ja mam nadzieję że ta frakcja będzie /pójdzie w niepamięć ...
... to jest motto co niektórych  frakcji federacji arborystów polskich
wolałbym uniknąć tego  typu wpisów lecz czemu około 75 osób w CAŁEJ POLSCE  MA NARZUCAĆ SWOJE ZDANIE POZOSTAŁYCH TYSIĄCOM ?

Możesz wyjaśnić o co Ci chodzi, najlepiej po Polsku, bo nie bardzo rozumiem czego się czepiasz ?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 10, 2013, 21:30:37 »

tez chcialbym sie dowiedziec, bo nie lapie.

TJ

« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 10, 2013, 22:35:25 »

Pytanie od strony technicznej:

2.2.1 Cały sprzęt używany przez startujących musi być wyprodukowany tak, aby spełniać bądź
przewyższać minimalny przyjęty standard bezpieczeństwa chyba że przyjęto inaczej w tym
dokumencie i będzie to poparte praktyką. Musi zostać uznany za odpowiedni do wspinaczki
na drzewach. (Ustaleń tych dokonuje sędzia główny.) Jeżeli sprzęt nie jest oznaczony, w sposób oczywisty, że spełnia standardy bezpieczeństwa, obowiązkiem zawodnika jest
przedstawienie sędziemu głównemu dowodu w języku angielskim na to, że został on
zgodnie z nimi wyprodukowany. (2012)

Czy będzie dopuszczona lonża w której role regulatora pełni GriGri ?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 10, 2013, 22:52:03 »

Tu jest filmik z Mistrzostw: http://www.drwal.net.pl/Mistrzostwa_polski_we_wspinaczce_drzewnej_na_filmie,strona-2313.html

Muzyka to kwestia gustu...muszę się pojawić na następnych mistrzostwach:)
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 10, 2013, 23:05:39 »

Dzieki za filmik  :)
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2013, 23:11:16 »

bedzie dopuszczona, jezeli przedstawi sie sedziemu dokument w jezyku angielskim, ze GriGri jest pelnoletnia.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 10, 2013, 23:42:42 »

Mnie ciekawi inna strona filmu jedyne co widzialem to Silky Sugoi wiec w 90 % ten sam urzytkownik ladnie skacze ,ja tak nie umie w 90% pracuje  z godziny wiec mam tepe Silky Sugoi. A co pokazali inni urzytkownicy. filmik przyspieszony a to lipa bo chcialbym zobaczyc kocie ruchy a nie zwiastun  filmu.
z uprawnieniami European Treeworker / Germany
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2013, 12:42:44 »

Ale ten gosc, ktory wspinal sie po galeziach (secured  free climb?) jednak dowalal jak maly samochodzik, a film nie byl przyspieszony. Bardzo mi sie podobaly te "sztuczne" chwyty w odziomku - pozwolily na przeprowadzenie konkurencji na bardzo "widowiskowym" drzewie. Czy przy tej konkurencji z pilka (work climb?) byl obowiazek przypinania sie lonza przed uzyciem pilki?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2013, 12:53:11 »

Był obowiązek.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 11, 2013, 13:18:11 »

niby slusznie, bo "bezpiecznie", ale widowiskowo konkurencja bardzo na tym stracila. poza tym zawodnik moze "odjechac" zarowno przed jak i po zalozeniu lonzy - nie bardzo widze sens niestety. przy konkurencji z "ratownictwa" gosc zrobil na filmie bardzo dlugi "swing", super widowiskowy i bardzo niebezpieczny, wiec gdzie logika?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45