Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Połączone Zdarzenia

• MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013: Lipiec 06, 2013

Autor Wątek: MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013  (Przeczytany 5616 razy)

MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013
« dnia: Marzec 11, 2013, 09:55:15 »

Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej 2013 odbędą się 6 i 7 lipca w Grodzisku Mazowieckim k. Warszawy. Zawodników, wolontariuszy, sędziów i widzów gorąco zapraszamy.

Po więcej informacji zgłaszajcie się do Sędziego Głównego 2013- mleszczynski@fap-arbor.pl.

Oferujemy darmowe miejsce kempingowe. Zachęcamy do jak najszerszego rozpowszechniania tej informacji.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2013, 00:34:57 wysłana przez poncz »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

lesny

• GG: 4638013
Odp: MISTRZOSTWA POLSKI we WSPINACZCE DRZEWNEJ 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2013, 06:53:47 »

Yeah, akurat w ten weekend nie mam chyba żadnego ślubu! Count me in! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2013, 11:23:00 »

Hej,
Jest więcej szczegółowych informacji o II Mistrzostwach we Wspinaczce Drzewnej oraz gotowe formularze on-line dla zawodników i wolontariuszy.
Zachęcam do jak najszerszego rozpowszechniania informacji w swoim środowisku.

Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej 6-7 lipca 2013
 Na www.fap-arbor.pl znajdziecie:
 Harmonogram zawodów; Regulamin zawodów;
 Zgłaszanie zawodników; Zgłaszanie wolontariuszy
 Kontakt i sędzia główny: mleszczynski@fap-arbor.pl; kom. 517 54 60 34

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2013, 14:43:54 »

powinienem być

podałem do wiadomości na innym forum

http://www.forum4x4.pl/viewtopic.php?f=5&t=89979
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 20:30:48 wysłana przez piotr880 »
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2013, 17:23:02 »

Wiem, że się powtarzam, ale zachęcam do wypełniania formularzy zgłoszeniowych on-line.
Zajmuje to dosłownie 1 minutę.

Lengyel

• GG: 3845806
  • "Maszeruj albo giń"
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2013, 21:56:18 »

Miło mi poinformować, że wspólnie z moim bratem planujemy przyjazd na Mistrzostwa w charakterze widzów. :-) Mam nadzieję poznać osobiście kilku forumowiczów.

Pozdrawiam

piotr880

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2013, 05:57:50 »

gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować/poznać , na Zawodach to będę dzisiaj [ sobota ] od rana

889-695-774 Piotr

I dzień to lipa - zawody dla zawodników , zaplecza jakiegokolwiek brak , szkoda siana

jak ktoś ma inne zdanie niech pisze
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2013, 22:58:52 wysłana przez piotr880 »

na wszystko jest czas

Pabianice

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2013, 21:01:37 »

pfff
Co myślałeś że będzie stado stihl-i 880 będziesz mógł ciąć drzewa, będą leżaki piwo za free itp?
To są zawody a zawody są dla ludzi którzy po to tam właśnie jadą i tego się spodziewają.
Mogą podpatrzeć techniki innych nauczyć się czegoś.
Zarówno zawodnicy i organizatorzy są w ten dzień bardzo zajęci - bo jedni startują a inni organizują.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2013, 22:54:43 »

Co masz na myśli pisząc "zaplecza brak".......?     
Zawody 1 Klasa - na poziomie EU - organizacja świetna !  Każdy z zainteresowanych kto pytał - uzyskiwał wyczerpujące wyjaśnienia - a zainteresowanie było spore..... ludzie (widzowie) pytali - jak, po co,  gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej , pytali o szkolenia i na czym to wszystko polega - wystarczyło wyczekać moment i zagaić wolontariuszy .... sędziowie i zawodnicy mieli inne zajęcia - bez tego zapomnij o profesjonalizmie takiej imprezy...
Co najważniejsze - widzowie najczęściej wyrażali spore zadowolenie, i aprobatę  faktu, że ktoś zajmuje się drzewami w "ich" parku w ten sposób..
Znalazło się nawet trochę czasu, i niektórzy chętni mogi postawić swe pierwsze kroki  we wspinaczce drzewnej...
Dla mnie bomba  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2013, 22:56:32 wysłana przez Franc »

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2013, 23:14:28 »

Przy zawodach pracowało ok 50 wolontariuszy, wystartowało 18 osób.
Dziękuję za pomoc forumowiczom oraz reszcie osób zaangażowanych w te zawody.
Wyszło świetnie dzięki Wam. Pozdrawiam

Wir

« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2013, 23:31:42 »

Mistrzostwa rewelka :D Super organizacja, super klimat dzięki wspaniałym ludziom! Wielka piona dla wszystkich! p.s. zaplecza brak??? ??? ??? kibel był, woda była, jedzenie było, biuro polowe było, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach byli, był cień jak komuś było gorąco i słońce jak było komuś chłodno i nawet stoiska się pojawiły, mi niczego nie brakowało... Piotr zachęcam Cię abyś zapisał się jako wolontariusz (lub zawodnik za rok) wtedy będziesz mógł spędzić więcej czasu z ludzmi którzy są w to zaangarzowani i może wtedy przestaniesz oceniać zawody które są niewątpliwie bezprecedensowym wydarzeniem z perspektywy "piknika-spacerowicza"... a jak Ci szkoda siana to za rok nie przyjeżdżaj, ale i nie komentuj bo ludzie ciężko się napracowali a efekty ich pracy są rewelacyjne!
DREVO
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2013, 08:49:42 »

Nie  był  to piknik,festyn ani  koncert  disco  polo,były  to  zawody  gdzie  każdy  zainteresowany   znalazł   tam  coś  dla  siebie. Pisząc o  tym  ze pierwszy  dzień  to  lipa ,obrażasz  wszystkich  którzy  naprawdę ciężko  pracowali, w  większości  już  od  czwartku ,żeby mistrzostwa  odbyły  się  na  wysokim  poziomie! Moim  zdaniem  było  wszystko  co  być  powinno,jeśli  komuś  szkoda ,,siana" na dojazd w miejsce  gdzie  może popatrzeć  za  darmo, na  kwintesencje naszego  zawodu to  proponuje piwo w  fotelu  przed  telewizorem.

piotr880

« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2013, 20:48:24 »

Mistrzostwa rewelka :D Super organizacja, super klimat dzięki wspaniałym ludziom! Wielka piona dla wszystkich! p.s. zaplecza brak??? ??? ??? kibel był, woda była, jedzenie było, biuro polowe było, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach byli, był cień jak komuś było gorąco i słońce jak było komuś chłodno i nawet stoiska się pojawiły, mi niczego nie brakowało.

tak to było dla organizatorów , pomocników i zawodników i chwała że było 

a o widzach niestety się zapomniało

piszę teraz że na kolejne już nie pojadę [ a obecnie byłem sobota i niedziela , w ub roku też mi się chciało prawie 500 km pojechać - ot tak popatrzeć lecz tam było wszystko ] -  jeśli tak chcecie ten szlachetny cel propagować to dziękuję , mi nie trzeba niczego udowadniać , znam ten zawód nie od wczoraj

ale żeby ktoś chciał przyjechać to dla takiego widza który przyjedzie z drugiego krańca Polski ,pączek i cola to raczej żenada

a wracając do ,, pikniku '' to właśnie takowe ściągają najwięcej zainteresowania , nie sztywne i koniec

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2013, 20:44:34 »

Może ktoś wyniki poda ........ 8)   

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2013, 23:13:11 »

Jeszcze chwila, wczoraj była konferencja myślę że jutro może ktoś to podsumuje i wrzuci

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45