Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Przerwa w działaniu forum  (Przeczytany 5187 razy)

Odp: Przerwa w działaniu forum
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2013, 15:34:30 »

Amen!
Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 09, 2013, 16:43:40 »

W nawiązaniu do dyskusji mogę tylko oznajmić że:
      Po pierwsze żadne dane użytkowników, w tym adresy e-mail, nigdy nie były zbierane ani przetwarzane i też nigdy nie będą. Nie zrobiłbym tego w żadnym wypadku z pobudek osobistych (szanuję Waszą prywatność) a nawet gdybym chciał, to podpadłbym pod polskie prawo. Więc proszę się najpierw zastanowić, zanim zaczniecie, za przeproszeniem, pieprzyć głupoty, .
      Po drugie Lobo w pierwszej fazie nawet nic nie mógł zrobić, bo nie miał dostępu do serwera. Ja natomiast aktualnie mam dostęp do internetu okazjonalnie. Teraz Lobo będzie mógł w pełni czuwać nad forum, jeżeli będzie akurat mógł poświęcić swój prywatny czas. Nikt nikomu nie płaci za utrzymywanie forum, a nawet wykładamy na jego działanie prywatne pieniądze, bez żadnych profitów.
      Po trzecie nie mamy wobec Was żadnych obowiązków, tak jak i Wy wobec nas. Jesteśmy tutaj wszyscy dobrowolnie, kiedy chcemy i ile chcemy – administratorzy też.
      Po czwarte staramy się aby forum funkcjonowało jak najlepiej i wkładamy w to kawał serca. Szanujemy Was wszystkich i Waszą „pracę” - czyli to co piszecie tutaj i Wasze zaangażowanie w dyskusję i rozwój forum. Czasami jednak zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje, tym bardziej kłopotliwe, że ani ja ani Lobo nie jesteśmy informatykami i nasza wiedza na temat funkcjonowania forum jest ograniczona. Zresztą nie wszystko jest od nas zależne (forum funkcjonuje na wykupionym „serwerze wirtualnym”) i znalezienie rozwiązania, jak w tym przypadku, zajmuje sporo czasu.Udalo sie wylacznie dzeki pomocy osoby nie zwiazanej z forum.

Po piąte zawsze traktowałem to forum, jako „wirtualne miejsce spotkań”, gdzie znajomi mogą sobie pogadać. Taki „klub dyskusyjny”. Nawet do tej pory nie powstał regulamin forum, bo między znajomymi nie ma takiej potrzeby. Wystarczy wzajemny szacunek. Natomiast widzę tutaj postawę „klient żąda”. Ja i Lobo jestesmy publicznie znany i adresy do nas tez a jakos nie napisaliscie do nas maila z zapytaniem „Mogę jakoś pomóc?”. Za to pojawiły się pretensje, jak już udało się forum przywrócić. Dzięki za „wsparcie”...
      No i prawdziwe „Dzięki” za prawdziwe wsparcie od pozostałych!
biuro@fap-arbor.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 09, 2013, 22:17:55 »

tam wyslalem mail, ktory pozostal po dzis dzien bez odpowiedzi. dzisiaj tez wyslalem, ciekawe czy "polskie prawo" pozwoli na odpowiedz.

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 09, 2013, 23:08:50 »

fap nie ma nic do tego forum. Inicjatywa powstania wyszła od Poncza później ja zostałem adm, następnie fap zamieściło link do forum aby nie tworzyć następnego forum.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2013, 21:48:40 »

"kibic z dala sie nie wp...ala" bede siedzial cicho i nie bede wysylal zadnych maili.
 :)
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 19, 2013, 21:58:57 »

Federacja Arborystow Polskich tylko linkuje do tego forum. Administratorami jestesmy ja i Lobo. Moj e-mail arborysta.net@gmail.com - moze pisac kazdy w kazdej sprawie dotyczacej forum, a kazda pomoc i konstruktywna uwaga jest mile widziana. Odpowiem zawsze, w miare mozliwosci.

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 19, 2013, 22:25:16 »

to kur..a kiedy zrobicie poprawne działanie forum

= brak powiadomień o odpowiedziach !!!

ile razy mam o tym pisać ??!!!
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice

Wir

« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 19, 2013, 22:42:40 »

...aż ktoś znajdzie chwilę czasu między swoimi prywatno-zawodowymi sprawami i poświęci swój czas aby uspokoić Twoją duszę...
DREVO

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 20, 2013, 23:07:14 »

Dzięki Wir.
Widzę, że niektórzy nie ogarniają podstawowych spraw.
Piotrze jestem grzeczny i tolerancyjny do czasu. Ze względu na szacunek do Twojej osoby często powstrzymuję się od dosadnej odpowiedzi na pisane przez Ciebie posty. Tak będzie i tym razem.   

piotr880

« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 21, 2013, 07:52:53 »

Panowie ,  wiecie i widzicie chyba że lubię brać udział w forum/ach

więc proszę się nie dziwić że bywam natrętny

@Lobo , tu nie ma co się unosić , założyliście to forum i chyba do czegoś to zobowiązuje , jeśli jest to niech będzie dobrze

na wszystko jest czas

Pabianice

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 21, 2013, 08:56:50 »

Jesteś jedynym użytkownikiem forum, który po godzinie od wystąpienia błędu pisze dzwoni i ma pretensje że coś jest nie tak, coś nie działa, itp.
Nie próbujesz w ogóle zrozumieć sytuacji - po prostu wymagasz. Nie jesteś w sklepie "płacę wymagam" więc wbij to sobie raz na zawsze do głowy nikt od nikogo nie ma prawa tu nic wymagać i naciskać.
Uniosłem się to fakt - bo ile można.

piotr880

« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 21, 2013, 09:11:05 »

nie ma o co się unosić

jak już pisałem - założone forum , jest fajne , sporo uczy

więc niech działa

a że jako [ jak piszesz jestem jedyny , @Adam chciał się dołączyć ale Go zignorowaliście  ] to też dobrze

widzisz że jednak jest ktoś kto interesuje się losem tego forum , niewielu tu takich , powiedział bym że kilku którzy aktywnie uczestniczą

zresztą jeśli zbytnio przeszkadzam mogę odejść a sami zostańcie ze sobą w tej piaskownicy

na wszystko jest czas

Pabianice

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 21, 2013, 09:20:37 »

Fajnie że piszesz za Adama dzięki.
Twoja sprawa co zrobisz ja Cię nie wyrzucam tylko upominam żebyś zaczął myśleć również o innych a nie tylko o sobie i swoich wymogach dotyczących forum.
Większość tu zarejestrowanych ma inne życie niż forumowe. więc proszę skończ srać i przyjmij to do wiadomości.
Bez odbioru

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45