Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Przerwa w działaniu forum  (Przeczytany 5186 razy)

Lobo

• Administrator
    • Timber
Przerwa w działaniu forum
« dnia: Styczeń 07, 2013, 15:30:59 »

Witam wszystkich po przerwie "technicznej" była ona wywołana problemami z domeną/serwerem.
Już wszystko załatwione. Przepraszamy za utrudnienia
ekipa arborysci.net
Zgłoś do moderatora   Zapisane

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Odp: Przerwa w działaniu forum
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2013, 05:47:55 »

@Lobo - prośba o dopracowanie działania nowej szaty forum i media
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 15:28:06 wysłana przez piotr880 »
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2013, 17:04:56 »

Całe szczęście że już wszystko działa.. .....  ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:22:39 »

byloby milo dostac maila, "adam, zamykamy forum z przyczyn technicznych" albo cos takiego. zostawianie uzytkownikow bez informacji jest po prostu niegrzeczne, a brak odpowiedzi na moje zapytanie jeszcze bardziej. przykro to napisac, ale sa to formy zachowania raczej nieznane wsrod uzytkownikow internetu. jezeli nie bedziemy sie nawzajem szanowac, to kto niby ma szanowac nas?

piotr880

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:32:53 »

znam kilka przykładów podobnych [ w tym niestety i pod administracją @Poncz-a , które w podobny sposób ,, umarły '' ]

też bym czuł się bardziej szanowany otrzymując powiadomienie w formie jak napisał @Adam

na wszystko jest czas

Pabianice

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2013, 20:57:10 »

świetnie chłopcy jak panienki...
Najpierw zastanówcie się z jakiego powodu nie było takowego maila.
Później się obrażajcie.
Po pierwsze forum umarło z niewiadomych do końca przyczyn
po 2 nie było możliwości wysłania miali ponieważ nie spisuję maila każdego użytkownika z osobna.
po 3 problem był na tle zawiły że musiałem wynająć odpowiednią osobę do zajęcia się tym.
po 4 gdybym wiedział że coś się zespuje czy będzie przerwa to bym powiadomił.
Więc nie widzę nic niestosownego w naszym zachowaniu bardziej liczyłbym na wdzięczność że udało się doprowadzić forum do działania.
WIem wiem zaraz Piotr będzie truł o zdjęcia - to kolejny etap nie wiem kiedy ale postaram się ogarnąć.
wygląda forum też się posypał z tego wszystkiego. wszystko wróci do ładu z czasem.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2013, 23:49:17 »

Mam nadzieje, ze jak forum umrze po raz kolejny, bedziesz mial spisane adresy mailowe uzytkownikow nauczony poprzednim doswiadczeniem.
Oczywiscie mozna mnie nazywac "panienka" ( wedlug Schopenhauera jak sie nie ma argumentow, najlepiej nazwac kogos "panienka", albo zasugerowac, ze mu sie zona puszcza), tyle ze tego typu argument swiadczy  nie o mnie, tylko o jego autorze.
Spisz adresy na wszelki wypadek i elegancko poinformuj uzytkownikow o przerwie, jezeli bedzie miala w przyszlosci miejsce.
Do trzech razy sztuka.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2013, 00:13:06 »

przecież  pisze że nie miał pojęcia o tym że, i kiedy forum padnie.....
poza tym, nie ma na miejscu drugiego admina - co jest również wiadome dla wszystkich śledzących forum .....
no i jeszcze poza , albo przede wszystkim - widzieliście tu jakieś reklamy ?  płaci ktoś z nas za korzystanie z forum ? ktoś czerpie z powodu jego istnienia jakies wymierne (finansowe) korzyści ?
- dzielimy się tu nawzajem wszyscy wiedzą... i tyle - albo AŻ tyle.......

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2013, 17:07:10 »

wedlug Schopenhauera jak sie nie ma argumentow, najlepiej nazwac kogos "panienka"
Jeśli chodzi o argmenty to czytaj 1 - 4 w moim poście niżej. Jesteś inteligentnym człowiekiem więc spróbuj zrozumieć a nie dym robić.
Adresów nie będę spisywał ponieważ takie rzeczy wyskakują bardzo rzadko a użytkowników nie mamy 5.
Forum to nie moja praca z resztą fajnie podsumował to Franc - dzięki.

isosnaleci_

• Central Poland
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:29:24 »

No i co teraz? Będziemy się zagryzać jak psy i Kto tu zostanie...jak moderujących na forum jest Admin. i Mod. zaledwie może 2-3... Dajmy Wszyscy już na luz... lepiej zapobiegać niż leczyć, wyciągnąć z tego wnioski, ewentualnie zróbmy oficjalne głosowanie tylko sam nie wiem czego ?. A Kto tu pomoże?. A wygląd do przedniego to porażka może się zmieni, "Szanujmy się" Pozdrawiam .
DKA

piotr880

« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:41:33 »

Piotr nie będzie truł o zdjęcia [ już ,,wytruł '']

jeśli chodzi o koszty prowadzenia - nie ma sprawy - słowo, lub osobne ogłoszenie administracyjne i damy radę - to nie majątek

@Lobo - mój adres masz i wielu innych , zresztą bywasz czasem na forum pilarzy - sporo z tamtego jest użytkowników tutaj - można było dać temat że awaria itp

tylko trzeba mieć chęci , nic więcej

- dzielimy się tu nawzajem wszyscy wiedzą... i tyle - albo AŻ tyle.......

i szkoda żeby to zostało zaprzepaszczone przez DWIE OSOBY 

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 08, 2013, 19:54:44 »

Powiem tyle - nie ma przez chwilę forum ...? no to nie ma . - czasem lepszy spacer niż garbienie się przed komputerem -
chciałbym mieć takie problemy jak wy Panowie ..... ::)
proponuję podejść do tego z lekkim dystansem... jak pisałem - nikt tutaj nie prowadzi interesu , a więc nikt tutaj nic nie stracił ....
LIFE GOES ON  ;)

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 08, 2013, 20:12:51 »

forum pilarzy usunęło moje konto, chciałem napisać ale troszkę mnie to zniechęciło.
Piszę ostatniego posta na ten temat.
Forum działa nie przepadła żadna z treści to jest najważniejsze!
Wtopy czasem się zdarzają, pomimo naszych dobrych chęci są jeszcze zdarzenia losowe na które nie mamy wpływu.
Przepraszam najmocniej użytkowników tych którzy poczuli się obrażeni.
Proszę o wyrozumiałość.
Z czasem wszystko poukładam i naprawię (mam nadzieję) część z plików nie wyświetla się gdyż jest problem w ustawieniach forum. Powienienem to ogarnąć niebawem wtedy wrócą avatary i zdjęcia.
Podkreślam że jest teraz dla nas dość intensywny okres i nie do końca mogę siedzieć cały czas przy kompie skupiając się na forum z resztą odbija się to po mojej aktywności na forum.
Tyle

Wir

« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 08, 2013, 20:21:34 »

Ktoś się tym zajmuje, ktoś poświęca na to swój czas, ktoś ponosi koszty po to żebyście mogli se pogadać i się czegoś nauczyć, a Wy bezczelnie macie jeszcze jakieś wymagania?!
DREVO

piotr880

« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 08, 2013, 20:56:21 »

@Wir - nikt bezczelnie nic nie wymaga

ja też mógłbym tak jak TY  napisać

to nie jest kółko różańcowe a dzielenie się uwagami i doświadczeniem , więc chciałbym aby nie tylko Wasz czas był bezcenny ale i mój i innych również

fajnie że wszystko powoli wróci do normy

i basta
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2013, 21:16:28 wysłana przez piotr880 »

na wszystko jest czas

Pabianice

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45