Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Kamera do kasku  (Przeczytany 3007 razy)

Chwoja

• GG: 7840324
Odp: Kamera do kasku
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2014, 22:47:01 »

Jak to nie ma o co? A gdzie drugi punkt przypięcia? Tylko ja go nie widzę?!
Ale wcale nie o to mi chodzi, jak dla mnie każdy może sobie włazić nawet na gwoździach wbijanych w pień, bez przypinania. Wiadomo o który filmik (z Litwy) chodzi ;)
Dla mnie trochę... "niesmaczne" jest "wejście z buta" na forum poniekąd fachowe, wjebawszy swój film tylko po to żeby pochwalić się wypaśną kamerką. Naprawdę - nie widzicie tego?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 01, 2014, 00:28:41 »

obejrzalem filmik jeszcze raz bardzo uwaznie i stanowczo popieram. kolege @lukasz092 nalezy koniecznie spalic na stosie (drewno brzozowe, niech sie najpierw uwedzi  >:( ) razem z kamerka. Stihl troche zuzyty, ale zawsze mi sie jeszcze przyda  ;D, te ciezarowe na dole tez moge wziac od wdowy po spalonym koledze, z litosci oczywiscie.
ale po zastanowieniu tak sobie mysle, ze tego paskudnego lukasza092 chyba trzeba spalic bez kamerki (szkoda gizma marnowac). na filmiku nie widac, jakie ten typ ma buty, spodnie i kask i jakiego rozmiaru, ale moze spalic go golego dla pewnosci?
niby wszystko budiet ok, ale jak taki @lukasz wroci...
https://www.youtube.com/watch?v=jvUpxZajw8Y
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 01, 2014, 02:46:53 »

@Chwoja ,popieram całkowicie twoje zdanie skoro pytasz. 
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 06, 2014, 13:29:23 »

taką pilarke dostałem od szefa. poza tym całą reszta jest moja :D
a tak poza tym jestem studentem leśnictwa który pragnie rozwijać swoje zainteresowania z zakresu arborystyki. nigdy wcześniej się nie udzielałem z powodu braku doświadczenia i braku możliwości nabrania go od kogoś kto wie troche więcej niż ja. licze przyjaciele na waszą pomoc ;)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2014, 13:35:39 »

Jak to nie ma o co? A gdzie drugi punkt przypięcia? Tylko ja go nie widzę?!
Ale wcale nie o to mi chodzi, jak dla mnie każdy może sobie włazić nawet na gwoździach wbijanych w pień, bez przypinania. Wiadomo o który filmik (z Litwy) chodzi ;)
Dla mnie trochę... "niesmaczne" jest "wejście z buta" na forum poniekąd fachowe, wjebawszy swój film tylko po to żeby pochwalić się wypaśną kamerką. Naprawdę - nie widzicie tego?
WItaj. zawsze stosuje dwa punkty podparcia, w tym wypadku wie lonże stanowiskowe, jedna z rdzeniem stalowym, druga ze zwykłej liny. a sprzęt typu pilarka i ciężarówka jest wstawiony przez mojego pracodawce. a po drugie nie miałem zamiaru się przechwalać przed nikim bo wiem że w porównaniu do was mam gówniane doświadczenie.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 06, 2014, 14:47:16 »

Gdzie studiujesz to leśnictwo ?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 06, 2014, 14:47:50 »

Kraków :D
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 06, 2014, 14:53:44 »

To masz blisko do Gliwic. Zapraszamy na Mistrzostwa. Jak się nam trafi jakieś większe zlecenie w okolicach Kraka będziemy pamiętać :) U kogo pracujesz ?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2014, 15:04:22 »

Oj nie wiem czy moge udzielać takie informacje ;) planujemy z kolegami się wybrać ale trudno powiedzieć czy czas pozwoli (zajęcia terenowe)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2014, 15:14:51 »

Nie musisz, pytałem z czystej ciekawości. Pracy Ci nie zabiorę bo mam swoją firmę a arborystyka to tylko jedno z moich zajęć zarobkowych :) W takim razie do zobaczenia na zawodach albo na uczelni. Planujemy zrobić spotkanie arborystów w Kole Naukowym Leśników ale nie wiem co i kiedy z tego wyjdzie :)

Chwoja

• GG: 7840324
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2014, 15:55:27 »

taką pilarke dostałem od szefa. poza tym całą reszta jest moja :D
a tak poza tym jestem studentem leśnictwa który pragnie rozwijać swoje zainteresowania z zakresu arborystyki. nigdy wcześniej się nie udzielałem z powodu braku doświadczenia i braku możliwości nabrania go od kogoś kto wie troche więcej niż ja. licze przyjaciele na waszą pomoc ;)

No i teraz spoko, o to mi chodziło - żebyśmy wiedzieli z kim rozmawiamy;)
Dwie lonże mogą być, dobrze wtedy tą dolną (zabezpieczającą) dać "na krzyż", wtedy masz pewność że nie pojedziesz po tarce.
Na filmie słabo widać drugą lonżę, stąd te moje docinki :P
Witam w tym zacnym gronie!
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2014, 18:35:44 »

Tak też właśnie było ;) na jednej to tylko z rdzeniem stalowym bym próbował ale to nie to samo. a na filmie widzać. drzewołazy proteka (ciężkie ale na początek coś). buty demara ze stalowym czubem. a na spodnie mnie nie stać jeszcze. kask husqvarny z paskiem pod brode dla rozwiania wątpliwości

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45