Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Spotkanie  (Przeczytany 2160 razy)

Spotkanie
« dnia: Luty 07, 2011, 20:43:22 »

W innym temacie padła propozycja spotkanie, więc możemy coś pomyśleć.

Ja oczywiście jestem jak najbardziej "za". Mogę się nawet podjąć organizacji, ale trzeba się zastanowić, czy to byłaby dobra lokalizacja (opolskie), no i nie mogę nic zrobić wcześniej niż w kwietniu.

Gdyby zdecydować się na opcję u mnie, to mogę zaproponować dwie wersje:
1) Spotkanie w schronisku na Biskupiej Kopie (koło Jarnołtówka):
http://http://www.kopabiskupia.republika.pl/
Zalety:
- w miarę tanio (30zł za noc)
- w otoczeniu mnóstwo drzew do wspinania (leśniczy jest moim przyjacielem - nie ma problemu)
- blisko do Czech (można na jakieś piwko też skoczyć)
Wady:
- południe Opolszczyzny, więc jeszcze dalej niż do Opola dla większości

2) Spotkanie w okolicach Opola
Zalety:
- bliżej niż ww.
- drzewa do wspinania praktycznie na terenie całego N-ctwa Opole, prawdopodobnie moglibyśmy powspinać się w dębowym drzewostanie nasiennym wyłączonym
Wady:
- nie wiem jak z cenami noclegów (chyba, że decydujemy się na wersję namiot+ognisko - bez problemu do zorganizowania)

Lobo

• Administrator
    • Timber
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2011, 20:47:59 »

Spoko jak najbardziej ognisko namiot mi odpowiada.
Nie wiem jak miałoby to wyglądać zlot forumowy ? Czy generalnie kto chce przyjeżdża ?
Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2011, 12:01:27 »

Dobry pomysł ! Rozmawiałem z kumplem (też w zawodzie niestety nie z forum) więc było by nas dwóch.
Co do lokalizacji pasuje jedna i druga, w razie potrzeby mogę się rozejrzeć też w mojej okolicy, mieszkam blisko gór więc jakaś bacówka by się znalazła.. Co do terminu to trzeba by to konkretnie i wcześniej ustalić z tego powodu że w marcu pewnie rozdzwonią się telefony i do czerwca powinno być ciasno z terminami..(przynajmniej taką mam nadzieję.. :) ) ale myślę że jakiś weekend da się zarezerwować.

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2011, 21:12:04 »

to co kiedy? Bo miejsce to już mniejszy problem.
Proponuje po wiedniowych zawodach. Wtorek środa będę wiedział jak stoję czasowo.

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Odp: Spotkanie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2011, 05:48:40 »

ustalone kiedy to spotkanie ?

na jeden dzionek może bym podjechał  ;)
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice

Chwoja

• GG: 7840324
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:12:46 »

Odświeżam temat spotkania w związku z organizacją takowego w moich okolicach (Kaszuby-Pomorze (okolice Bytowa, Kościerzyny)).
Planowany termin - druga połowa lutego;
Baza noclegowa - w moich okolicach nie ma z tym problemu, od 30zł wzwyż ofert mnóstwo, znajdzie się i takie w ustronnym miejscu,blisko natury a z dala od ludzi ;) Konkrety w związku z zakwaterowaniem będą ustalane po zebraniu sensownej ekipy.
Charakter spotkania - poznawczo koleżeński, domyślam się że część grona forumowego miała już okazję się spotkać, tym niemniej warto 8)

piotr880

« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:19:18 »

jak czas i kasa pozwoli to piszę się na Pomorze

na pewno będę miał wolne miejsca w aucie - delikatna zrzutka na wachę i biorę i dostarczam [ od domu do domu ]  a kipa duża na wszelki szpej  ;D

a  -  w razie czego to startuję z woj . Łódzkiego
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2012, 13:21:22 wysłana przez piotr880 »

na wszystko jest czas

Pabianice

Chwoja

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2012, 13:38:00 »

Piotrek, jak dla mnie to możesz wziąć tylko 880, z najdłuższym zestawem ;D Jeszcze jej w rękach nie miałem więc chętnie pomacam ;) Ja zapewne będę miał nowiutką huśkę 560xpg, także też będzie co macać ;D
Wiem skąd jest Stefan i jego obecność uważam za "oczywistą oczywistość". Ma zabrać SpiderJacka  ;D

Chwoja

« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 24, 2012, 18:43:43 »

To już jest nas pięciu albo sześciu. Stefan rozgląda się w swojej okolicy za lokum, ja w swojej ;) Wybierzemy najlepszą opcję ;) Termin pewny na 95% - 24/25 i ewentualnie 26 (gdyby ktoś potrzebował więcej czasu na dojście do siebie ;D) lutego.

piotr880

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:12:31 »

Ma zabrać SpiderJacka

tego typu szpej mile widziany

uczę się ciągle i pewnie i tak nie wszystko poznam  ;)

zanosi się że będę - ale nie chce jeszcze przyklepać bo może w ciągu miesiąca wiele się jeszcze zmienić

na wszystko jest czas

Pabianice

Chwoja

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:27:51 »

Piotrze, a Ty nie miałeś przypadkiem kogoś do zgarnięcia jeszcze po drodze do nas?

piotr880

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2012, 19:30:47 »

owszem ale muszę konkretnie pogadać - dam znać

na wszystko jest czas

Pabianice

Chwoja

« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2012, 13:48:24 »

Odwiedziłem dziś miejsce naszego przyszłego (24-25-26 lutego) spotkania, czyli "Zieloną Ostoję" niedaleko miejscowości Przechlewo.
Domek dwukondygnacyjny, na każdym pięterku po 5 miejsc do spania, duże salony z kominkami, kuchnia, łazienka - jednym słowem full wypas :D Jest to praktycznie nad samym jeziorem, dookoła inne domki letniskowe, to taki jakby ośrodek, z tym że opustoszały w tym momencie z racji na porę roku ;) Właścicielami są sympatyczni Państwo, wstępnie zadeklarowałem 6 osób, ale w razie czego miejsc nie zabraknie. Nie trzeba wpłacać żadnych zaliczek, dogadujemy się na miejscu. Czyli wszystko cacy, oby tylko ekipa dopisała :D
Z forum Arborysci.net pewniakami są w tej chwili Stefan i ja, Piotr880 się niestety wykruszył z przyczyn niezależnych, choć po cichu liczę że uda mu się uporać z problemami i jeszcze zmieni zdanie ;) Oczywiście jeśli ktoś jest jeszcze zainteresowany to miejsca nie zabraknie  ;D

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2012, 16:02:17 »

Chłopaki wybraliście datę idealnie tak jak organizowane są targi Gardenia. Ja muszę tam być więc nie dam rady.
Ale liczę na fotorelację. i że się spotkamy w Słupsku.

piotr880

« Odpowiedź #14 dnia: Luty 06, 2012, 19:53:24 »

wiele bym dał żeby uczestniczyć w spotkaniu lecz ostatnio pech zaczął mi dokuczać i nie dam rady dojechać

na wszystko jest czas

Pabianice

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45