Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: W czym transportować sprzęt?  (Przeczytany 1265 razy)

Odp: W czym transportować sprzęt?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 19, 2016, 18:17:08 »

dziękuje za konstruktywne odpowiedzi, coś z tego sie przyda, jak np propozycja Krzycha czy zalcera.

Piotrek jakbym chciał aluminiowe to takich bym szukał.

Adam te twoje odpowiedzi i jpg wysyłane to juz nawet żałosne nie są.

Takim pierdoleniem zniszczycie to forum a naprawde szkoda bo jest tu kopalnia wiedzy tyle że umierająca, min przez takie pitolenie o niczym.

Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 19, 2016, 18:53:16 »

Pisalem o tym juz kiedys, ale powtorze - skrzynki plastikowe na mleko sa bardzo trwale i azurowe. Idealnie mieszcza sie w nich liny do 50m dlugosci. Lina w skrzynce nie tylko schnie bez koniecznosci jej wyciagania, ale mozna tez line w tej skrzynce umyc myjka cisnieniowa, rowniez bez wyciagania. Ponadto sa pomyslane tak, zeby mozna je bylo stawiac jedna na drugiej. Przepraszam za p-dolenie, ktore niszczy forum. W ramach p-dolenia mialem zamiar przeslac zdjecie skrzynki do transportu pilarek, ktora kazdy moze sobie zrobic sam, ale pewnie sobie daruje. Rozstawianie pacholkow to pierwsza czynnosc, ktora sie wykonuje po przyjezdzie na miejsce pracy, dla tego sa one przewozone na zewnatrz pojazdu w latwo dostepnym miejscu, sorry za zdjecie, ktore "niszczy forum"
 https://i.ytimg.com/vi/iqZfe4Vrn2k/hqdefault.jpg

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 19, 2016, 19:12:58 »

ja zastanawiam się nad którąś z takich

http://www.castelior.pl/skrzynie-skb-rx-specyfikacja-techniczna
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 19, 2016, 21:41:39 »

Adam bez przesady, nie obracaj kota ogonem a najważneijsze nie sie obrażaj jak baba bo to nie o to chodzi, teraz piszesz zupełnie rzeczowo w tym wątku i za to dzięki.

Za to i za wiedzę jaką masz ja i mam nadzieje duża czesc użytkowników tego forum cię szanuje.

Niestety zdarza sie tak że ktoś o cos pyta a ty wyskakujesz z jakimiś zdjeciami czy komentarzami godnymi gimnazjalisty a nie bardzo odświadczonego wspinacza drzewnego...oczywiscie nie myśl że jestem drętwy gość , wrecz przeciwnie...lubię sie pośmiać ale jak szukam info na takim specjalistycznym forum to chciałbym je uzyskac a wiem że jest od kogo.

ps Piotrek te skrzynie też są niezłe ale cen tam nie widze, orientujesz sie jak to wyglada?

pzdr

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 19, 2016, 22:22:48 »

nie znam cen , warte dzwonienia
 podejrzewam ze tanio nie jest

ja myślę zakupic z demobilu z NL , mam tam znajomka a dogadam się
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 19, 2016, 23:08:29 »

:)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 19, 2016, 23:20:56 »

Jak cos upolujesz to daj znac , też jestem zaintersowany, odwdzięczę się.

w przyszłym tygodniu mam miec info w spawie tych skrzyni dla wojska na misje,odezwe sie jak je zdobede.

pzdr
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 20, 2016, 00:44:24 »

Eee-tam a mnie się podoba sarkazm , ironia albo cięta riposta najwyższych lotów .
Żart wpleciony miedzy wpisy nas gburów >:(, bufonów :o i nadętych mądrali ::) dodaje smaczku a nikomu nie szkodzi.
Niekiedy jestem pełen podziwu dla Adama za trafność skojarzeń albo archiwum zdjęć prawie ;D tematycznych.
Nie ma się co pluć, jak mawiał mój stary kolega “poważnie to się leży w trumnie”. :)
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 20, 2016, 01:42:21 »

:) :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45