Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Nowe zasady  (Przeczytany 1295 razy)

Nowe zasady
« dnia: Luty 26, 2015, 12:44:55 »

Dzisiejsza rozmowa natchnęła mnie do wdrożenia rozwiązań, o których myślałem wcześniej. Sklepy reklamujące się tutaj uzyskują niewątpliwie korzyści (pewnie wymierne finansowo), niejednokrotnie nie dając forum nic w zamian. O szczegółach jeszcze napiszę, ale będę wymagał zaangażowania zwrotnego. Przede wszystkim zależy mi, aby pojawiały się testy. Sklep, czy użytkownik forum będący właścicielem go prowadzącym może robić to osobiście (przykładem jest Drzewny), lub asygnować sprzęt do testów użytkownikom forum, którzy te testy będą publikować.

Detale przekażę najpóźniej do końca marca, po tym czasie wszystkie sklepy i firmy, które nie przystąpią do tego, zostaną z forum usunięte.
Odp: Nowe zasady
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2015, 21:55:52 »

Bardzo mi sie to podoba.  :)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2015, 23:56:00 »

Bardzo mi sie to podoba.  :)

myślisz, że dostaniesz coś do testowania do Kanady? ... ?  ;)

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2015, 02:57:07 »

Sorry Poncz cel szczytny jednak recenzje bezpośrednio od dystrybutora są ta moim zdaniem równie bezstronne jak te od producenta.
However ,trzymam kciuki

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2015, 05:55:51 »

Mi też się podoba. Chodziło mi po głowie już od dawna , aby od czasu do czasu dać co w ludzi do potestowania w zamian za obietnicę recenzji i informacji zwrotnej.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2015, 08:28:41 »

Beny - znam to z innego forum, gdzie funkcjonuje ok.
Podstawą jest to, że nie masz bezpośrednich korzyści z napisania nieprawdy. Sprzęt nie będzie przekazywany na własność a jedynie udzielany na czas testu. Ewentualnie tester może go odkupić ze zniżką.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2015, 15:18:55 »

Oczywiscie, ze hccialbym miec mozliwosc przetestowania jakiegos przyrzadu za np 400$ zanim go kupie  :P . Na obrazkach z youtube wszystko dziala jak marzenie, chociaz prawda jest pewnie gdzies miedzy filmikami sponsorowanymi a watkiem "jak nie ciac"  ;D
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2015, 23:49:09 »

Krótka propozycja regulaminu – proszę o uwagi

• Sklepy/firmy które chcą pozostać na forum do końca roku (akcja będzie powtarzana rokrocznie) muszą przekazać do testów sprzęt o łącznej wartości minimum 600 PLN netto (ich własne ceny detaliczne).
  • Na zgłoszenia przystąpienia do programu przez firmy/sklepy czekam do końca marca; na przekazanie sprzętu do końca kwietnia. Proszę pisać do mnie w sprawie szczegółów.
  • Właściciel/przedstawiciel tworzy samodzielnie wątek w którym przedstawia listę sprzętu do przekazania a w nim przez 2 tygodnie zgłaszają się ochotnicy na testerów.
  • Testerów wybieram ja, w porozumieniu z właścicielem/przedstawicielem (mój głos decyduje).
  • Tester otrzymuje sprzęt na 2 miesiące. Po tym czasie ma prawo zwrócić sprzęt lub odkupić go (jako używany, z rabatem minimum 30%). Przekazujący jest zobowiązany do uszanowania woli testera.
  • Tester zobowiązany jest do publikacji obszernego testu na forum w ciągu miesiąca od zakończenia testów.
  • Sklep/firma ma prawo do zamieszczenia tego testu na swojej stronie www.

PS. Nie zamierzam zawiadamiać nikogo o tych zmianach. Kto się nie zgłosi będzie usunięty.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2015, 09:28:07 »

Mam uwagę,
Moim zdaniem warunki są do przyjęcia. Jednakże miłym gestem było by , gdybym biorąc udział w w/w programie , został jednocześnie administratorem "swojej" podkategorii. Oczywiście nie po to , aby moderować krytyczne uwagi co do przekazanego sprzętu, ale , aby czyścić wątek / wątki ze spamowych, agresywnych, szyderczych lub wulgarnych postów zniechęcających do merytorycznej dyskusji.
Da radę ?

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2015, 22:56:23 »

ja na jakiś czas kończę z pisaniem uwag na każdy temat dotyczący testów itp

nie mam na to obecnie czasu , a przesyłki z pl tanie nie są , jak i na odwrót z de
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 08, 2015, 20:29:11 »

@Drzewny - wszystko da radę. Możemy zrobić w ogóle osobny dział testy i zrobić tam moderatorami Was, udzielających sprzęt. Może to będzie w ogóle dobry pomysł na nowy prężny dział.
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 10, 2015, 13:19:19 »

Nikt, poza Drzewnym, nie zgłosił uwag, więc realizujemy wg. poniższych zasad:

• Sklepy/firmy które chcą pozostać na forum do końca tego roku (akcja będzie powtarzana rokrocznie, z limitami ustalanymi na każdy rok) muszą przekazać do testów sprzęt o łącznej wartości minimum 600 PLN netto (ich własne ceny detaliczne).
  • Na zgłoszenia przystąpienia do programu przez firmy/sklepy czekam przez tydzień od dzisiaj (nikogo nie zawiadamiam).
  • Właściciel/przedstawiciel tworzy samodzielnie wątek w którym przedstawia listę sprzętu do przekazania a w nim przez 2 tygodnie zgłaszają się ochotnicy na testerów.
  • Testerów wybieram ja, w porozumieniu z właścicielem/przedstawicielem (mój głos decyduje).
  • Tester otrzymuje sprzęt na 2 miesiące. Po tym czasie ma prawo zwrócić sprzęt lub odkupić go (jako używany, z rabatem minimum 30%). Przekazujący jest zobowiązany do uszanowania woli testera.
  • Tester zobowiązany jest do publikacji obszernego testu na forum w ciągu miesiąca od zakończenia testów.W razie niewywiązania się z zobowiązań, tester zobowiązany jest zwrócić sprzęt, oraz uiścić opłatę za wypożyczenie, w kwocie 30% wartości brutto testowanego sprzętu.
  • Właściciel/przedstawicie ma prawo zażądać od testera podpisania stosownej umowy, opartej o zasady powyższego regulaminu.
  • Sklep/firma ma prawo do zamieszczenia tego testu na swojej stronie www.

Jeszcze raz: czekam tydzień na zgłoszenia o przystąpienia do programu. Z każdym indywidualnie ustalę szczegóły. Kto się nie zgłosi, zostaje wykasowany.
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 25, 2015, 11:14:50 »

Hej,
Dzięki za opracowanie zasad i w ogóle wdrożenie programu.
Niestety dam radę pojawić się z jakąś propozycją dopiero w drugiej połowie lipca.
Pozdrawiam forum.

ML - @Drzewny
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 25, 2015, 20:48:01 »

Drzewny jako jedyny zgłosił się do programu i wcześniej sam już dużo publikował. W związku z tym zostawiłem mu pełną dowolność w tegorocznych działaniach. Będziemy mieli fajny test jak to działa i możliwość dopracowania zasad na przyszłość.

Ja wyjeżdżam na 3 mies do Boliwii i będę pozbawiony regularnego dostępu do internetu. W związku z tym Drzewny poczeka na mój powrót, lub zorganizuje wszystko sam - jak pisał w drugiej połowie lipca.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45