Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: kurs pilarza  (Przeczytany 1419 razy)

Odp: kurs pilarza
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 25, 2016, 12:07:36 »

Zapewne tak, bo wielu prac nie można wykonywać bez tych uprawnień. Ja musiałem zrobić kilka poziomów, żeby pracować dla odpowiednika naszego LP.
Tylko jakie to ma znaczenie?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 25, 2016, 22:36:44 »

Moim zdaniem ma znaczenie podstawowe, ja pracuje za pieniadze i uprawnienia traktuje jako inwestycje, jezeli nie ma zwrotu wydanych pieniedzy + zysk, to po co je robic? Moze byc tak, ze bez jakiegos kursu po prostu nie mozna dostac okreslonej pracy, ale i tak na jedno wychodzi, kurs musi przynosic konkretny zysk kursantowi a nie tylko instytucji/firmie prowadzacej kurs. "Wzbogacenie wiedzy" u goscia, ktory zarabia nedzne grosze moze spowodowac jedynie frustracje i ciagoty rewolucyjne. Sa przypadki skrajne , kursy organizowane za pieniadze podatnika dla pracownikow instytucji budzetowych przez znajomych krolika z instytucji budzetowych. Wszyscy sa weseli jako ci anieli, bo "nikt za to nie placi". A potem zgrzytaja zebami, ze "podatki sa za wysokie".
Kurs zawodowy powinien podnosic kwalifikacje kursanta, wyzsze kwalifikacje powinny skutkowac lepszymi zarobkami.
Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 25, 2016, 22:52:02 »

Ale tym sposobem dojdziemy do wniosku, że kurs internetowy jest lepszy od kursu LP, bo tańszy a daje takie same perspektywy pracy.

Mi kursy w UK uratowały trochę zdrowia, a kto wie, może i czegoś więcej. To chyba ważniejsze niż zarobek?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 25, 2016, 23:48:02 »

przepraszam, ale to sie kupy nie trzyma (praca bez wypadkow nie przynosi korzysci materialnych - idiotyzm) pomijajac glupkowate pomowienie, jakobym propagowal kursy internetowe. Zaluje, ze  sie wypowiadalem.

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 26, 2016, 06:46:25 »

Faktyczna wiedza jest moim zdaniem głównym kryterium. Nawet jeśli papier niewiele znaczy to posiadanie praktycznych umiejetności przełoży się na efektywność ,renomę oraz zarobki. Papier bez pokrycia w wiedzy jest dla mnie gówno warty.
Nie wiem czemu miałbys zarbiac więcej ze względu na papierek. Papierek jest jedynie by potwiedzić że posiadasz określone umiejętności, wiedzę i doświedzczenie.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45