Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: European Treeworker  (Przeczytany 12173 razy)

Odp: European Treeworker
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 24, 2014, 22:05:45 »

To dostaliśmy tego samego maila. Da się to ogarnąć poza pl i za ile. Coś mi świta 100 eur ale nie jestem pewien.
Pozdrawiam Szymon
Zgłoś do moderatora   Zapisane
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 24, 2014, 23:57:16 »

Kwitki generalnie sluza jakiemus celowi, np. zeby znalezc lepsza prace albo utrzymac ta, ktora sie ma. Z European Tree Worker kwitkiem jest tak samo, jak z kazdym innym, czyli czysta kalkulacja - ile moge wiecej zarobic, jezeli utrzymam ten certyfikat (- 750zl  ;) )
MTUiOD powinno podawac dwie informacje :
 - ilu absolwentow kursu ETW pracuje w zawodzie (procent pracujacych w stosunku do wszystkich absolwentow)
 - ile przecietnie zarabia absolwent, ktory obecnie pracuje w zawodzie
(moze tez dodawac jakies "historie sukcesu", zamieszczac zdjecia usmiechnietych mlodzianow w spandexach itd. - PR)
bez tego sprawa wyglada tak jak za komuny (wy towarzysze zrobta kurs, a my wam za to "nie bojcie sie"! )
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 26, 2014, 20:40:36 »

Adam jeśli chodzi o techniki wspinaczki kurs etw w Polsce nie nauczy Cię niczego, niczym nie zaskoczy jeśli masz doświadczenie, pomyłką jest dla mnie też to, iż po zrobieniu kursu możesz za parę miesięcy przystąpić do egzaminu zdać go i dalej być zielony.Plusem jest teoria.  Kwit wiadomo przydać się może.
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 26, 2014, 22:26:41 »

Chodziło mi bardziej o to że cena za przedrukowanie papierka formatu A4 plus plastykowej karty w wysokości 750 zł to jakiś absurd. Jest to zupełnie nie adekwatne do niczego w mojej ocenie. Papierek przydał mi się w ciągu 3 lat ze 2 razy. Pewnie na siebie zarobił ale jakbym go nie miał to wiele bym nie stracił, po prostu robił bym w tym czasie co innego. Kurs nie nauczył mnie za wiele. Prywaciarzom którzy są 99% mojej klienteli takie papierki wiszą i powiewają. Ważne jest, że robię dobrą robotę i że polecił mnie sąsiad/kolega.
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 26, 2014, 23:40:19 »

moja ogolna uwaga, ktora nie jest ani odpowiedzia, ani komentarzem a ma charakter luznej dywagacji sprowadza sie do tego, ze autorzy niektorych postow zamieszczonych powyzej trafiaja w sedno sprawy.
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 27, 2014, 20:08:09 »

Mnie też chodziło o cenę kawałka plastiku . Uprawnienia przydają się ciągle, spłaciły się x razy ale zawsze trochę żal :P.
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 27, 2014, 23:44:54 »

generalnie faktycznie uprawnienia sie przydaja, mnie przydal sie kazdy kwit jaki wyrobilem, ale tez trzeba brac pod uwage, ze kazdy chce "zarobic i sie nie narobic" i czasami wydaje sie ze jest wiecej wydajacych uprawnienia, niz tych ktorzy uprawnien potrzebuja. Poza tym jest jeszcze ten syndrom zamknietego kola - Wujek wymysla regulacje prawna dla bratanka, bratanek z urzedu wymaga od wykonawcy kwalifikacji, ktora mozna zdobyc wylacznie na kursie prowadzonym przez siostrzenca a ciocia sprawdza, zeby sie przypadkiem uprawnienia nie przedawnily i w ten sposob wszystko zostaje w rodzinie - a jak przyjdzie co do czego, to i tak "czlowiek zawini" tak, jak w Szczawnie.
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 28, 2014, 16:34:01 »

zdobywasz doświadczenie i jest taki moment, że cięzko się dowiedzieć czegoś nowego jeśli o technki pracy chodzi... takie moje zdanie..
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 28, 2014, 22:52:15 »

To jest moment, w ktorym trzeba zmienic prace ( o ile chcesz sie dowiedziec czegos nowego, ja np. absolutnie nie chce)
no i trzeba ogladac filmiki instruktazowe, a nie to
http://celebmafia.com/wp-content/uploads/2014/09/kim-kardashian-style-out-in-paris-september-2014_1.jpg

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45