Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: DC BOIS opinia  (Przeczytany 1463 razy)

DC BOIS opinia
« dnia: Sierpień 05, 2015, 10:15:31 »

Witam jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić polską firmę we francji i wyjechałem w celach zarobkowych jako pilarz. Firma to DC BOIS czyli Dorota Cimaszewska prowadząca firmę wraz z mężem mirkiem. Kontakt świetny osoba bardzo miła życzliwa do rany przyłóż. Płaca 7euro od metra - 10% na krzywizny. generalnie dałoby się zarobić zapierdalając. właśnie dałoby się. zaliczki nie ma problemu chcesz dostajesz. rozliczeń po prostu nie ma, nie istnieją. po kilku miesiącach od zjazdu nie można się doprosić o rozliczenie. albo drzewo nie zerwane (kilka działęk różnych) albo juz robi ale jeszcze chwilka itd. jednym slowem możesz zapierdalać ile wejdzie a dostaniesz tylko zaliczki przy których wyjdziesz ok 1000euro na dwa miesiące. na początku jest ladnie pięknie ciebie pochwalą a wszystkim innym dupe tak obrobią że glowa boli. nie ma dobrych pilarzy. jest tylko jeden MIREK ktory jak wypije co mu sie czesto zdarza to do rekoczynu ma niewiele. Nie wiem czy warto to opisywac bo w sieci jest juz sporo informacji o nich i niestety wszystkie sie potwierdzily po moim wyjezdzie. czesto zmieniaja miejsce zamieszkania a najlepszy pracownik to taki ktory nie wola pieniedzy tylko robi. dla sprostowania jestem osoba niepijaca sumienna z wlasnym sprzetem, ambitna oraz doswiadczoną. nie polecam tej firmy i pomimo pieknej gadki nie pozwolcie sie nabrac bo to po prostu kpina co pani Dorotka robi. pracowalem wczesniej  w lasach dla francuzow bezposrednio i powiem wam..... to prawda co wszyscy mowia Polak polakowi  polakiem za granica. francuz nigdy mnie nie oszukal placil mniej ale placil zapierdalalem wiecej i zarobilem bo wiedzialem ze zarobie. pozdrawiam firme DC BOIS i Zycze duzo sukcesow zawodowych dla elitarnej pojedynczej jednostki pilarza . dodam tylko ze ta firma nie zasluguje na dobrych pilarzy bo nie potrafi o nich zadbac. koncze juz bo jak sobie o nich pomysle  to mnie az trzesie.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Odp: DC BOIS opinia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2015, 22:10:30 »

ależ to norma w Francji , wielu znam cco się przejechali
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2015, 23:18:43 »

takie "polaczki" jak ta cimaszewska z mirkiem wystepuja takze w Kanadzie niestety. warto uwazac na takich s-synow, ale zeruja glownie na nieznajomosci jezyka, zatem - we Francji francuski, w Anglii angielski a w Niemczech jakby niemiecki  :)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2015, 07:20:04 »

U mnie w firmie też niekiedy pojawi się "luka finansowa" np. robimy jakiś przetarg dwa miesiące, później tydzień na odebranie prac i papiery a potem jeszcze 30 - 60 dni termin płatności (a kasa na konto wpłynie ostatnim wymaganym dniu). Wtedy ratuję się otwartym kredytem w banku z którego w każdej chwili mogę skorzystać, ewentualnie dogaduję się z chłopakami i płacę później ale zawsze dostaną coś "na lepsze".
 Nie ma bata na gnoi o których pisze Grimper a najgorsza jest świadomość, że człowiek jest w takiej sytuacji bezradny.
Może trzeba by popytać, może jest więcej chłopaków z takim problemem,  dobrze by było się jakoś "zwąchać do kupy razem" - w jedności siła (jak głosiło stare hasło z PRL-u). 
Kiedyś przy sadzeniach miałem zatrudnionych  ruskich sierżantów 8), oni byli bardzo chętni do załatwiania takich spraw ;D. Niestety to było dawno i nie mam już na nich namiarów.
Słyszałem (nie wiem czy to prawda), że jeden gościu miał żonę w szpitalu i zamiast latać z kopertami do ordynatora posłał tam swoich kolegów kiboli ;). Oni bardzo grzecznie :) rozpytali o zdrowie żony swojego kolegi i obiecali, że jeszcze wrócą bo się troszczą :D.
Podobno efekt zdrowotny był piorunujący -prawie cud ;D.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2015, 21:30:19 »

Najlepiej chyba omijac lobuzow szerokim lukiem. Oczywiscie zawsze mozna sprawe zalatwic przez znajomych Wlochow, albo ich kolegow na Harleyach, ale oni maja to do siebie, ze kiedys, nie wiadomo kiedy beda chcieli "uslugi za usluge". A takie uslugi sie wykonuje.
Im wiecej zatem wiadomosci na forum o lobuzach , tym lepiej. Moze da sie z tego zrobic "ranking pracodawcow" i po prostu olewac chamow swobodnym siurem.
Jak ktos pracowal na tzw. "Zachodzie" albo nadal pracuje, niech w prostych slowach napisze o swoim pracodawcy.
Ale z nauka jezykow absolutnie nie zartowalem, znajomosc jezyka kraju, w ktorym szuka sie zatrudnienia jest rownie wazna, o ile nie wazniejsza niz znajomosc wykonywanego zawodu.

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2015, 23:25:54 »

Ale z nauka jezykow absolutnie nie zartowalem, znajomosc jezyka kraju, w ktorym szuka sie zatrudnienia jest rownie wazna, o ile nie wazniejsza niz znajomosc wykonywanego zawodu.
posprawdzać , też dobrz rada

skąd ja to znam ?

czsem zanim się gdzieś wyjedzie warto net posprawdzać , czasem są wpisy o danej firmie

mało bym się nie wtopił z robotą na Korsyce
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2015, 23:40:43 »

czego od razu "wtopil" - sa na Korsyce bardzo powazni biznesmeni.
http://www.renewtheaters.org/blog/wp-content/uploads/2010/05/aprophet_sm.jpg
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2015, 14:24:14 »

Grimper a masz z nimi jakieś kwity podpisane?
Może coś się da zrobić mam zaprzyjaźnioną firmę windykacyjną - możne oni nie wiedzą że się da coś zrobić?
Mnie się raz swojego dojść udało więc warto próbować. 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45