Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Timber II czy Skill Tree  (Przeczytany 2842 razy)

Timber II czy Skill Tree
« dnia: Kwiecień 20, 2015, 21:52:53 »

witam :)
szukam dobrej uprzęży arborystycznej w cenie tak do 800-900zł. W tej cenie znalazłem Timber II Singing Rocka, Skill Tree Rock Empire oraz ewentualnie coś z protekta. Miał ktoś okazję porównać te uprzęże? którą polecacie, ewentualnie jakieś inne propozycje? ;)
Zgłoś do moderatora   Zapisane
Odp: Timber II czy Skill Tree
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2015, 23:05:02 »

,,,,
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 23:19:22 wysłana przez bimber »

PolskiArborysta

• Zapraszamy na zakupy!
    • PolskiArborysta
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2015, 00:06:51 »

Kasacja.
Z nami wejdziesz wysoko!

http://www.---.pl/

TJ

• GG: 3998480
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2015, 00:07:33 »

Z mojej strony mogę polecić Ci TreeWora lub Timbera II, ewentualnie SkillTree, nad Protektem pomyśl dobrze......
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2015, 14:41:02 »

TJ rozwiń prosze "pomysl dobrze" {nad Protektem}. Moim zdaniem jest to uprząż godna polecenia. Jest najtansza na rynku, sam spędziłem w niej sporo godzin. I stwierdzam, ze albo Protekt albo cos z górnej póły za co najmniej 3krotnosc tej ceny

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2015, 15:21:57 »

Kilka lat katuje proteka. Mimo że miałem okazje spróbować wielu innych -nie zmieniam bo jestem zadowolony. Także rozwiń proszę TJ..
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 15, 2015, 18:59:16 »

To się nazywa megalomania - jak się nie obwieszą sprzętem za parenaście tysięcy to ego cierpi. Protekta uprzęży używałem pare razy użyczonej od kolegów i niczym nie odbiega od tych "lepsiejszych i bardziej trendy" hahahahhahahah
Natomiast używam innych produktów tej firmy i nie mogę na razie złego słowa powiedzieć. Szczególnie, że kiedyś się narzekało, że nie ma na naszym rynku rodzimej firmy, to teraz protekt jest be, bo jest be i nie wiadomo dlaczego jest be, ale jest be i uj - bez żadnych argumentów.

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 15, 2015, 22:45:23 »

Protekt jest "be" z definicji, bo jest polski. Jak Protekta wykupi jakis koncern z Cypru i zacznie wprowadzac spandeksowe uprzeze w kolorach teczy dla dzieci, to Protekt bedzie "cacy" i wszyscy, a nawet TJ (jak tam gruszka?) beda nosic spanedksowe uprzeze w kolorach teczy dla dzieci, ochraniac sie od "globalnego ocieplenia" parasolkami i jezdzic na rowerkach do pracy.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 15, 2015, 23:17:20 »

To forum zeszło już tak mocno na psy, że właściwie nie wiem czy warto tu jeszcze zaglądać. O czym wy tu w ogóle piszecie ? Chłopak pyta o uprzęże a dostaje najpierw zdjęcie pasa zrobionego ze sznurka do snopowiązałki, a później jakieś bzdury o kolorowych spandeksach i inne brednie o tym kto nie lubi Protekta i dlaczego. Chyba jednak mocno brakuje solidnego moderatora. Nie macie nic do powiedzenia to idźcie na piwo.
Wisiałem kilka razy w którejś tam uprzęży Protekta. Wisiałem też w Kolibri i w Treemotion. Przepaść jest spora i nie ma na to wpływu fakt gdzie leży kraj producenta. Protekt ma mało szpejarek, małe możliwości regulacyjne, jest sporo mniej wygodny i ma jakieś durne szekle zamiast porządnych ringów przy pasach udowych. Mimo niedomagań da się w tym nieźle i efektywnie pracować. Jako budżetowa uprząż myślę że sprawdzi się wyśmienicie, co nie znaczy że nie ma lepszych i że nie ma nad czym pracować.
Ogarnijcie się chłopaki bo w co drugim poście wylewacie tylko żale. Chill.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 15, 2015, 23:29:53 »

no prosze, nawet "starego niedzwiedzia" da sie obudzic odpowiednim postem, niby spi, ale czuwa (zupelnie jak ORMO)
https://www.youtube.com/watch?v=T0PTWvS08B4
no to na dobranoc dla "Retro" - retro enough for you?
https://www.youtube.com/watch?v=z_lwocmL9dQ
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 15, 2015, 23:52:32 »

jak powszechnie wiadomo "wszystko juz bylo", na obrazku Gainsborough (wspominalem o martwych drzewach w romantycznym krajobrazie, na pewno zapamietal moje posty kolega Bimber) jest "wszystko" - drzewiarz, "zona sasiada" pod postacia dojarki, niezwykle ciekawe drzewo, dwa konie (prawdopodobnie sa to dolowi) oraz na wzgorzu stoi nasz ulubiony kolega Retro. Nie ma rowerka i parasolki, ale takiemu artyscie, jak Gainsborough mozna niemal wszystko wybaczyc, nawet brak podsatwowego sprzetu arborystycznego na obrazie dla arborystow.
http://historicphotoimage.com/store/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/G/a/Gainsborough-Pic0031.jpg_4.jpg

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2015, 01:31:17 »

Retro -wspinałem się w naprawdę wielu uprzężach -mogę zmienić w dowolnej chwili, wystarczy że powiem szefowi.
Nie robię tego nie tylko ze względu na przyzwyczajenie. Spełnia moje oczekiwania i przebija na pewno wiele z drogich
uprzęży - jak ergovation buckinhama i szereg innych w tym moim zdaniem butterfly.
Polecieliśmy z offtopem ale czemu nie.

« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2015, 07:33:08 »

A ja mam takie pytanie.  Co jest zlego w szeklach? Bo nierozumie ( niewazne jaki producent by to zrobil). Bo sie kojarza ze sklepem budowlanym? Na plaskiej pow sruby plaska tasma rownomierniej rozklada ciezar niz miala byc  w ringu. Reszta jest zaokraglona jak ring, tyle ze niema kolorku , ma srubkę i wiecej wazy.
A konkretny argument czego jest zla??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2015, 10:34:42 »

A próbowałeś wpiąć w te szekle lonżę? Jak dla mnie jest to minus, który dyskwalifikuje uprząż. Zdecydowanie częściej używam dolnych ringów niż górnych. No, chyba że ktoś robi same wycinki. Ale wtedy to na dobrą sprawę wystarczy jakakolwiek uprząż do przemysłówki :P

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45