Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Najlepsza szkoła na pierwszy kurs  (Przeczytany 239 razy)

Najlepsza szkoła na pierwszy kurs
« dnia: Maj 27, 2017, 01:16:27 »

Witam.
Forum obserwuję forum od pewnego czasu i w końcu postanowiłem napisać post z zapytaniem gdzie iść na kurs ?
Chciałbym aby szkolenie było konkretne i jak najwięcej się nauczyć.
Przeglądałem forum na temat różnych szkół ale sam nie wiem którą wybrać gdyż tematów jest wiele.
Fajnie by było gdyby takie szkolenie było w Lubelskim ale u nas tego na pewno nie ma więc cieszył bym się gdyby były w jakimś sąsiednim województwie.
Zastanawiałem się nad:
1) http://www.wpionie.pl (w Warszawie) ale z tego co ktoś pisał głównie zajmują się przemysłem chociaż w ofercie na stronie widać że wspinania na drzewa też uczą- ale 2 dniowe ?
2)http://www.atj-sc.pl (Poznań) ale na temat tej firmy widziałem kilka negatywnych opinii
3)http://www.szkoladrzewa.pl (Bielsko Biała)
Może są jeszcze jakieś szkolenia w pobliżu Lubelskiego? Ktoś mógłby podpowiedzieć?
Chodzi mi o firmę w której coś się nauczę.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Beny

• ISA certified
Odp: Najlepsza szkoła na pierwszy kurs
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2017, 11:08:58 »

Polecam tą w Bielsku ,nie szkoliłem sie u nich ale robiłem tam pilarza. Fajne okolice, ładny drzewostan, góry, piękne kobiety.
Jak mnie pamięć nie myli to szkoli tam Marcin, gościu z dużym doświadczeniem, spotkałem go na któryś zawodach.
Nie ogladaj się na odległość a przeciwnie, doceń uroki wypadu!
Nie jedziesz tam przecież tylko by odebrać papierek.
Pewien jestem że organizatorzy pomogą w sprawach organizacji zakwaterowania czy wyżywienia.
Jak matwią cię koszta podróży -pojedź stopem, kawałek do zrobienia śmiało w jeden dzień, a możesz i na dwa rozbić.
Jakby co mam luz na kwadracie, mogę przekimać w Wawie.
Interesować cię powinno szkolenie w którejś ze szkół arborystki, min 5dniowe, żadne majstry od przemysłówki!
Jest szkoła we Wrocławiu jeszcze chyba i w Warszawie (od niedawna).
Ja bym wybrał Bielsko, miło wspominam tamte rejony i słyszałem tylko dobre opinie o tamtej szkole.

BTW. obserwujesz forum od pewnego czasu? Przecież tu się już nic nie dzieje!

« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2017, 16:17:57 »

Dziękuję za odpowiedź. Co do obserwowania nie zauważyłem że forum stoi  :) przeglądałem dużo tematów ale nie zwracalem uwagi na daty  ;D.  możesz mi jeszcze podać jak ta firma w Warszawie się nazywa?  wstępnie chyba skuszę się na tą z bielsko białej

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2017, 20:49:12 »

http://www.kursydrzewa.pl/ Niestety na stronie nie widziałem info kto za tym stoi, nic też o nich nie słyszałem. Logo sugeruje że są powiązani z innymi szkołami.
Jeśli robisz też pilarza to naprawdę polecam Bielsko Białą. Jedna z lepszych inwestycji jaką zrobiłem w temacie szkoleń.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2017, 19:02:22 »

Dzwoniłem dzisiaj do Bielska i po rozmowie z panią okazało się że jest to ta sama szkoła tylko jest to ich drugi oddział. Uczy ten sam instruktor co w Bielsku a terminy nie pokrywają się, założyli druga jednostkę żeby było też coś w centrum. Jak narazie nie było jeszcze kursów w Warszawie bo było za mało chętnych. Czekam aż nazbieraja się chetni w Warszawie bo nie ma sensu jechać 2 razy dalej do tej samej szkoły. Co do kursu narazie będę robił sama kat. A

Beny

• ISA certified
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2017, 20:45:55 »

No innaczej się nie da i słusznie. Rozumiem że pilarza masz.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2017, 23:06:52 »

Jeszcze nie :) tak jak pisałem wcześniej pierwszy kurs  ;D

Lobo

• Administrator
    • Timber
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2017, 18:18:59 »

Wpadaj do nas Wielkopolska szkoła arborystyki.
www.kursy-drzewa.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:38:15 »

Dzięki za zaproszenie ale trochę daleko :).
W październiku planują rozpocząć kurs w Warszawskiej Szkole Arborystyki 9-12.10.2017r  gdyby ktoś poszukiwał.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45