Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Zakończenie działalności forum  (Przeczytany 887 razy)

Zakończenie działalności forum
« dnia: Październik 12, 2016, 00:33:58 »

Chyba nadeszła pora, aby pogodzić się z tym, że forum dotarło do pewnej granicy. Czy też mówiąc dosadniej, że umarło. Szkoda, bo przez te 5 lat było wirtualnym miejscem skupiającym bynajmniej niewirtualnych drzewołazów i innych drzewoludów. Cóż, widocznie taka jest kolej rzeczy.

Niemniej fajnie, że w ogóle zaistniało, bo dzięki niemu poznałem sporo osób, z którymi zawiązałem przyjaźnie, współpracowałem, czy też zwyczajnie miałem okazję poznać „na żywo”. To wartość, która jest trwała. Dowiedziałem się też sporo i miałem okazję poznać poglądy często odmienne od mi znanych. Mam nadzieję, że przynajmniej część z Was także wyniosła z forum takie znajomości a także garść wiedzy czy nowych idei.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przez ten czas udzielali się tutaj i współtworzyli to miejsce. Bez dyskutantów nie ma dyskusji. Szczególne podziękowania dla Loba, z którym razem prowadziliśmy forum i który dokładał się do kosztów jego utrzymania. Dzięki Lobo.

Stwierdziłem, że czas na zamknięcie forum. Oprócz stagnacji, która nastała, po nowym roku nie będę miał możliwości zajmować się nim, a zostawić je „ot tak sobie” wydaje mi się bezcelowe. Nie ma też chętnych na wzięcie forum w swoje ręce, więc suma summarum lepszego wyjścia nie widzę.

Archiwum forum i jego cała zawartość na pewno będzie dostępne – jeszcze nie wiem w jakiej formie, i czy dokładnie pod tym adresem, ale wasza twórczość nie przepadnie. Jest tu sporo dyskusji i wiedzy, które warto pozostawić dla udostępnione.

Jeżeli ktoś ma ochotę się wypowiedzieć, to proszę bardzo. Forum nie zamknę w najbliższych dniach - zapewne dopiero w listopadzie/grudniu.

Dzięki.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2016, 00:38:16 wysłana przez Krzysztof Wystrach (poncz) »
Zgłoś do moderatora   Zapisane

Beny

• ISA certified
Odp: Zakończenie działalności forum
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2016, 04:08:10 »

W mordę, smutna wieść ale faktycznie nie ma tu już życia. Miejmy nadzieję że cześć większość znajomości i kontaktów przetrwa i tak.
Dzięki za utworzenie forum i opiekę nad  nim przez te lata!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2016, 15:58:53 »

Pogratulować tym baranom przez których tak wygląda to forum, ciekawe gdzie się przesiądą teraz...onet ?

ps.szkoda bardzo że tak się kończy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2016, 20:47:17 »

Przykra sprawa. Tak naprawdę to forum mnie wychowalo . Od samego początku mojej przygody ze wspinaczka przez pracę aż do własnej działalności. Poznałem tu świetnych ludzi dobrych fachowców i świetnych kumpli. Prawda piotr880? Nawet z waszych kłótni można się wiele nauczyć. Uważam że forum nie powinno zniknąć całkiem. Jest tu masa informacji które przydadzą się każdemu kto wpisze w Google "jak wejść na drzewo"   .      Hej ...   A może każdy dostał 500+ i już nie ma arborystow 😊
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2016, 10:20:13 »

Chciałbym serdecznie podziękować Adminom forum za pracę pro publico bono,  a może arbiristiko bono?

Mnie również to forum uczyło i wprowadzało w arkana zawodu. Było doskonałym miejscem na złapanie wątkow, które potem rozwijalem dalej w praktyce i pogąebiałem w teorii. Zgadzam się,  że forum wychowało kilku arborystów.

Pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2016, 21:27:16 »

Krzysiek, może by ogłosić to na fejsie. Chłopaki zrobiliby sobie archiwum
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2016, 18:06:30 »

Szkoda takiej skarbnicy :(. Moja droga też wzięła wiele z tego forum.Też udało się nawiązać kilka kontaktów,rozwiać wątpliwości,nauczyć się praktycznych rzeczy:) jakże pięknego zawodu ARBORYSTYKA. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2016, 22:27:58 »

Przez dlugi czas forum bylo naprawde ciekawe. Bardzo wiele sie tutaj nauczylem i poznalem (takze personalnie) sporo uczestnikow. Dziekuje tworcom Forum, to byla znakomita inicjatywa.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2016, 23:08:21 »

jestem na Forum od 2010 roku  wychowalem sie na nim i duzo nauczylem , ale musze przyznac ze malo tu bywam  ze wzgledu na prace ( arborysty )czasu nie ma  i wole sie wyspac niz godzinami Forum  czytac . dziekuje wam  :'(
z uprawnieniami European Treeworker / Germany

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45