Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nazwa użytkownika: Hasło:

Autor Wątek: Pomoc dla młodego chłopaka  (Przeczytany 455 razy)

piotr880

• powoli schodzę na ziemię
Pomoc dla młodego chłopaka
« dnia: Maj 02, 2016, 08:53:28 »

Niektórzy z Was wiedzą że moim hobby jest detektor metali , byłem na 2wu dniowym zlocie w Wielkopolsce i tam dowiedziałem się o problemie

sam miałem 20 lat temu podobną sytuację więc ile mogę to staram się pomóc ludziom w podobnych sytuacjach

opis daję poniżej - jeśli ktoś ma chęć pomóc - niech pomoże

pozdrawiam Piotr Szanda

Cześć,

Dowiedziałem się od znajomego, czy mógłbym pomóc chłopakowi choremu na białaczkę. Odpowiedziałem, że jasne i nie ma problemu, więc piszę jak to wygląda

Historia.

" Nasz kolega z FC, 18 letni Eryk „Cegi”, od ponad roku choruje na ostrą białaczkę szpikową. Leczył się chemioterapią i radioterapią. Wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, niestety dwa miesiące temu nastąpił nawrót choroby. Potrzebny jest przeszczep szpiku, do którego w tym momencie nie może dojść ze względu na poważne komplikacje wątroby, trzustki oraz jelita.
Obecnie Eryk przebywa w szpitalu, koszty leczenia są ogromne, a jego finanse się kończą. Prosimy o pomoc Erykowi i wpłaty na konto (liczy się każda złotówka!):

Numer konta bankowego 43 1240 3552 1111 0010 4545 2472
Bank Pekao S.A
Kostrzyn nad Odrą 66-470
Eryk Wójtowicz
W tytule:: „Dla Eryka” "

Każdy grosz się liczy, dlatego bardzo prosimy o nawet te najmniejsze wpłaty.

Trzymaj się Eryk!

Chcesz pomóc?
Kontakt > pomocdlaerykapl@gmail.com
GG > 2178632
Telefon > 514697954
Strona internetowa
www.pomocdlaeryka.pl

miałem odpowiedź od znajomego - niedowierza więc daję kopie z profilu fejsbooka

19 kwietnia o 16:39
Szanowni Państwo,
Nazywam się Paweł Sulej i jestem ojcem Piotra Eryka. Eryk bo tak syn woli aby go nazywano w 2014 r., zachorował na ostra białaczkę limfo blastyczną. Przez ponad rok walki udało nam się zwalczyć raka, niestety w trakcie remisji syn ma nawrót choroby. Czeka go przeszczep szpiku. Obecnie Eryk jest przygotowywany do przeszczepu szpiku w szpitalu dziecięcym przy ul. Księcia Trojdena (Banacha) w Warszawie. Jako iż Eryk ma już 17 lat leczenie jest bardzo drogie. Muszę zebrać 60 tyś zł a jako samotny rodzic bardzo ciężko jest mi zdobyć te fundusze. Termin zbiórki tez mam bardzo krótki bo tylko 3 tygodnie(przeszczep planowany jest w maju 2016r) aby podać lek przed przeszczepem, na który jest za zgoda Ministerstwa Zdrowia i jest sprowadzany ale niestety nie jest refundowany. Lek ten pomoże synowi lepiej przyjąć przez jego organizm podany nowy szpik.
Eryk chce żyć jak każdy z nas a przed sobą ma jeszcze wiele lat. Bardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie finansowe ponieważ mam go tylko jednego i chciałbym żeby żył.
Stworzyłem dla niego dzięki Fundacji Spełnionych Marzeń subkonto , na które gromadzę środki finansowe. W obecnej chwili każdy grosz jest na wagę złota. Wiadomo, że pieniądze szczęścia nie dają ale mogą uratować czyjeś życie.
Jeśli mogą Państwo wspomóc mojego syna w ciężkiej chorobie będę bardzo wdzięczny. Pozwoli nam to cieszyć się każdym nowym dniem. Proszę każdą osobę o pomoc, ponieważ mam nadzieję że w tak krótkim terminie uda mi się zgromadzić potrzebną kwotę
Wpływy bardzo proszę przekazać na konto Fundacja Mam Marzenie.
DAROWIZNY:
ING BANK ŚLĄSKI, nr: 52 1050 1025 1000 0022 6844 0571
w tytule Piotr Sulej
1%:
KRS 0000128832
Cel szczegółowy Piotr Sulej
Z poważaniem
Paweł Sulej

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2016, 13:26:50 wysłana przez piotr880 »
Zgłoś do moderatora   Zapisane
mitsubishi L 200 - wołek do prac

na wszystko jest czas

Pabianice

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45